Kategorie

Olaplex

Znalezione produkty: 7
Sortowanie:
Sortuj według
Olaplex No. 5, intensywnie odbudowująca odżywka do włosów, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość

Olaplex No. 5, intensywnie odbudowująca odżywka do włosów, 250 ml

89,39 zł
Olaplex No. 4, intensywnie odbudowujący szampon do włosów, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość

Olaplex No. 4, intensywnie odbudowujący szampon do włosów, 250 ml

85,99 zł
Olaplex No. 7, odbudowujący olejek do włosów, 30 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość

Olaplex No. 7, odbudowujący olejek do włosów, 30 ml

90,99 zł
Olaplex No. 3, intensywnie regenerująca kuracja do włosów, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość

Olaplex No. 3, intensywnie regenerująca kuracja do włosów, 100 ml

85,99 zł
Olaplex No. 4P, fioletowy szampon do włosów blond, 250 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość

Olaplex No. 4P, fioletowy szampon do włosów blond, 250 ml

105,09 zł
Olaplex No. 8, intensywnie regenerująca nawilżająca maska do włosów, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Wysyłka 0 zł
Nowość

Olaplex No. 8, intensywnie regenerująca nawilżająca maska do włosów, 100 ml

93,09 zł
Olaplex No. 6, odbudowujący krem stylizujący, bez spłukiwania, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu
Nowość

Olaplex No. 6, odbudowujący krem stylizujący, bez spłukiwania, 100 ml

83,79 zł

Marka Olaplex – inspirowana salonami fryzjerskimi

Początki magii marki Olaplex zaczęły się w garażowym laboratorium, kiedy to dr Eric Pressly, specjalizujący się w materiałoznawstwie, oraz dr Craig Hawker, specjalista w dziedzinie chemii, stali się jej twórcami. Ich świeże spojrzenie na problemy z zachowaniem włosów w dobrej kondycji, pozwoliło na opracowanie nowego składnika w produktach pielęgnacyjnych do kosmyków. Olaplex jest jedynym na tę chwilę czynnym składnikiem w przemyśle kosmetycznym, wynalezionym przez tę dwójkę. To jednak nie wszystko. Na etapie przedprodukcyjnym znajdują się kolejne produkty dr Erica Presslya oraz Craiga Hawkera.

Olaplex na problemy z włosami

Włosy składają się z naturalnych polimerów, te zaś z aminokwasów. I to właśnie sekwencje tych drugich decydują o fizycznych właściwościach włosów. Kiedy narażamy nasze kosmyki na działanie procesów chemicznych, wiele spośród tych połączeń, szczególnie mostków dwusiarczkowych, ulega zniszczeniu, co niekorzystnie odbija się na kondycji naszych włosów.

Produkty marki Olaplex zostały stworzone, aby wiązać zerwane wiązania dwusiarczkowe głęboko w strukturze włosa, poprawiając jego stan, siłę i integralność. Włosy staną się wzmocnione, miękkie w dotyku oraz odzyskają zdrowy i piękny wygląd.

Dla kogo produkty Olaplex?

Delikatne produkty Olaplex mogą być stosowane przy wszystkich rodzajach włosów. Sztuka z ich korzystania jest bardzo szybka i prosta, co jest tylko dodatkowym atutem. Z kosmetyków tej marki mogą korzystać Panie o włosach prostych czy naturalnie kręconych, dziewiczych i 100% naturalnych włosach przedłużanych. Będą one również odpowiednie dla kosmyków poddawanych wszelkim zabiegom koloryzacji oraz tych po trwałej ondulacji czy prostowaniu chemicznemu.

Marka Olaplex na różne typy zniszczeń włosów

Nasze włosy codziennie zmagają się z różnymi czynnikami, które nie zawsze są dla nich korzystne. Warunki pogodowe, źle dobrane produkty do skóry głowy i włosów, nie są odpowiednie dla kondycji i stanu naszych kosmyków. Ale czy tylko? Poznaj 5 typów zniszczeń, jakie na co dzień mogą być narażone nasze włosy:

  • uszkodzenia chemiczne –  częsta koloryzacja, rozjaśnianie, trwała ondulacja, prostowanie keratynowe,
  • uszkodzenia termiczne – nadmierne używanie prostownicy, lokówki czy suszenie w wysokiej temperaturze,
  • uszkodzenia mechaniczne – agresywne szczotkowanie, szarpanie włosów, stylizacja akcesoriami i uszkodzenia wilgotnych włosów,
  • uszkodzenia środowiskowe – zbyt długa ekspozycja na słońce, wilgoć, ekstremalna pogoda i zanieczyszczenia,
  • uszkodzenia zależne od czynników fizjologicznych – proces starzenia, przewlekły stres, zabiegi medyczne, zmiany hormonalne.

Olaplex – wegańskie kosmetyki na różne potrzeby

Marka Olaplex oferuje szeroki wybór kosmetyków do włosów. Na co zwrócić szczególną uwagę? Sprawdź, z jakimi problemami borykają się Twoje włosy i wybierz odpowiednie produkty.

Kuracja odbudowująca marki Olaplex przeznaczona jest dla włosów zniszczonych, osłabionych przez częste zabiegi fryzjerskie czy intensywne stylizacje. Kuracja ta ma na celu odbudować wiązania kosmyków, wzmocnić i odżywić pasma oraz chronić ich strukturę.

Olaplex Kuracja regenerująca włosy, które zostały zniszczone częstymi zabiegami fryzjerskimi. Ta intensywnie regenerująca kuracja ma za zadanie odbudować i wzmocnić strukturę włosów, które zostały uszkodzone. Ma to na celu przywrócić im dawny naturalny wygląd.

Intensywnie regenerujący szampon ochroni Twoje zniszczone włosy częstymi stylizacjami. Posiada lekko kwaśne pH, które domyka łuski. Oprócz tego włosy będą nawilżone, co da im zdrowy wygląd.

Na pasma osłabione koloryzacją i zabiegami chemicznymi możesz zastosować kosmetyk marki Olaplex, jakim jest intensywnie odbudowująca odżywka. Jest bogata w cenne oleje roślinne i substancje odżywcze, które odegrają rolę w nawilżeniu Twoich włosów.

Masz suche, łamliwe włosy, które się puszą? Odbudowujący krem stymulujący Olaplex, to kosmetyk mający za zadanie przywrócić kosmykom miękkość i piękny blask. Suszenie włosów gorącym powietrzem suszarki nie będzie już wywoływało dużych uszkodzeń.

Odbudowujący olejek marki Olaplex, poprzez zawarte w nim składniki aktywne, zwiększy połysk włosów, nada im miękkości oraz wzmocni intensywność koloru. Jego skoncentrowana formuła będzie chronić przed działaniem wysokich temperatur i zredukuje puszenie się kosmyków.

W pielęgnacji włosów nie może również zabraknąć maski. Olaplex maska intensywnie regenerująca i nawilżająca przeznaczona jest do włosów matowych, którym brak objętości. Może poprawić wygląd kosmyków, wygładzając je, a zawartość ceramidów wzmocni je.

Filtry

Specjalne oferty
Producent
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Rodzaj włosów
Dla kogo
Cecha specjalna
Typ produktu
Trendy
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego