MD-NEURAL 2ml, 10 fiolek

MD-NEURAL 2ml, 10 fiolek

ostatnia cena sprzedaży
354,99 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: AMBRA GROUP

MD-NEURAL 2ml, 10 fiolek - opis produktu

MD-Neural jest wyrobem medycznym mającym za zadanie usprawnić ruchy, przyczyniając się do ograniczenia fizjologicznego procesu degeneracji stawów i tkanek oraz do zrównoważenia uszkodzeń spowodowanych przez: starzenie się, wady postawy, przewlekłe choroby towarzyszące, urazy i obrażenia, czynniki zanieczyszczające.   

Zastosowanie:  zaleca się stosowanie preparatu przez wykwalifikowanych pracowników sektora opieki zdrowotnej w celu: poprawy ruchomości stawu biodrowego, wspomagania rozciągania mięśni obszaru krzyżowo-lędźwiowego, wsparcia okołostawowej tkanki mięśniowej, łagodzenia bólu wywołanego ruchem w stawie lub nieprawidłową postawą.

Sposób użycia:  1- 2 zabiegi raz w tygodniu przez 10 tygodni. Metoda iniekcji okołostawowej (miejsce wkłucia musi być zdezynfekowane, wprowadzić igłę na głębokość 2-4mm). W tym celu zaleca się wykorzystanie następujących materiałów i przyrządów: sterylne rękawiczki, roztwór jodyny, roztwór alkoholu, sterylne gaziki, chlorek etylu w sprayu do skóry, igły sterylne 27G, strzykawki rozmiar 5 lub 10cc, w zależności od objętości roztworu do wstrzyknięcia.

Składniki: kolagen, substancje pomocnicze: kolokwinta, NaCl, woda do iniekcji.

Ważne wskazówki:
Pacjenci przyjmujący środki przeciwzakrzepowe lub ze zdiagnozowaną kruchością naczyń krwionośnych lub cierpiący na zaburzenia krzepliwości powinni być dokładnie obserwowani podczas leczenia.
Pacjenci u których zaobserwowano nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, powinni przed jego zastosowaniem zostać poddani testowi poprzez iniekcję miejscową wykonaną na ramieniu, a następnie obserwowani przez 1 godzinę.
Oczyszczenie skóry/dezynfekcja jest konieczna przed i po podaniu. Bakterie ropotwórcze mogą spowodować, że w okolicy wkłucia utworzy się ropień.
Nie stosować w przypadku uszkodzenia fiolek.
Chronić przed światłem słonecznym i zamarzaniem.
przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla małych dzieci.   

Producent:
GUNA S.p.a.
Via Palmanova 71
20132 Mediolan, Włochy

Dystrybutor:
Ambra Group s.c.
ul. Chopina 45,
67-200 Głogów.