Naproxen Emo 100mg/g, żel 10%, 55g

Naproxen Emo 100mg/g, żel 10%, 55g

Cena: 9,39 zł

Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Lek
Producent: VALEANT
Grupa: Naproxen

Naproxen Emo 100mg/g, żel 10%, 55g - opis produktu

Wskazania: bóle mięśniowo-stawowe, choroba zwyrodnieniowa stawów.
 
Skład: 1g żelu zawiera: substancję czynną: naproksen 100mg oraz substancje pomocnicze: chloralu wodzian, lewomentol, etanol 96%, etylu parahydroksybenzoesan, sodu wodorotlenek, karbomer, woda oczyszczona.
 
Działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne.
 
Sposób użycia: nałożyć lek na skórę w ilości zależnej od rozmiarów bolącego miejsca, rozprowadzić w miejscu bólu i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Lek należy stosować 4-5 razy na dobę w odstępach kilkugodzinnych.
 
Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, uczulenie na inne leki z grupy NLPZ, stan zapalny skóry lub otwarte rany, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 3 lat, ciąża, laktacja. Nie należy stosować leku na błony śluzowe oraz do oczu, pod opatrunki, doustnie. W okresie leczenia oraz 2 tygodnie po zakończeniu leczenia należy unikać ekspozycji na słońce.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.