Nisita, maść do nosa, 10g

15,79 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: SALVEO

Nisita, maść do nosa, 10g - opis produktu

Maść do nosa Nisita posiada szerokie zastosowanie: w celu zapobiegania (chroni błonę śluzową przed wysychaniem, w przypadku suchego powietrza nie dopuszcza do kontaktu substancji drażniących z błoną śluzową nosa), w leczeniu (nawilża błonę śluzową, rozluźnia zaschniętą wydzielinę, wspomaga leczenie przeziębień  u niemowląt  i dzieci, poprawia oddychanie przez nos i dlatego może ograniczyć chrapanie), po przebytej operacji (wspomaga regenerację błony śluzowej nosa uszkodzonej w przypadku przeziębienia, krwawienia nosa lub po operacji).
 
Zastosowanie: jako leczenie uzupełniające w przypadku zatkanego nosa, np. przy przeziębieniu, w celu oczyszczania i nawilżania błony śluzowej nosa, np. przy suchym powietrzu, w celu usunięcia zaschniętej wydzieliny z nosa. Nisita maść do nosa jest przeznaczona dla dorosłych, dzieci i niemowląt.
 
Sposób użycia: wprowadzać pasek maści o długości 1 cm do każdego otworu nosowego, kilka razy dziennie. Włożyć końcówkę tubki możliwie najgłębiej do otworu nosowego, wycisnąć niewielką ilość maści i rozprowadzić równomiernie na błonie śluzowej nosa poprzez delikatne masowanie boków nosa. Maść może być wprowadzona do wnętrza nosa za pomocą wacika. Maść należy stosować kilka razy dziennie, szczególnie przed snem. Nisita maść do nosa może być stosowana przez dłuższy okres czasNależy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli nie nastąpiła poprawa po 14 dniach leczenia.

Składniki: 100g maści zawiera 2,8g chlorku sodu, 7,2g wodorowęglanu sodu. Inne składniki: alkohole wełny, olejek cytrynowy, miękka biała parafina, triglicerydy średniołańcuchowe, parafina ciekła, alkohol cetostearylowy.

Przeciwwskazania: nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w pudełku tekturowym. 
Należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie zawiera substancji konserwujących.

Wytwórca:
Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG,
Herzbergstraße 3,
D-61138 Niederdorfelden, Niemcy.

Przedstawiciel wytwórcy:
Salveo Poland Sp. z o.o.,
ul. Cypryjska 2A,
02-761 Warszawa.

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: