Omegamed Baby DHA, od urodzenia, 30 kapsułek twist-off

Omegamed Baby DHA, od urodzenia, 30 kapsułek twist-off

Kategorie

Omegamed Baby DHA, od urodzenia, 30 kapsułek twist-off

Cena jednostkowa: 8,83 zł za 10 kapsułek

Cena
26,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
 • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
 • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, InPost Paczkomaty 24/7, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Opis produktu

Omegamed Baby DHA to suplement diety dla niemowląt i dzieci zawierający unikalną formę kwasu dokozaheksaenowego (DHA) z alg (Life’s DHA). Algi Schizochytrium sp z których pozyskiwany jest DHA hodowane są  w kontrolowanych warunkach, poza zbiornikami morskimi. Dzięki czemu nie mają kontaktu z potencjalnie niebezpiecznymi zanieczyszczeniami występującymi w naturalnym środowisku, takimi jak dioksyny, rtęć metylowana, polichlorowane bifenyle (PCB). Spożycie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) przyczynia się do prawidłowego rozwoju wzroku niemowląt w wieku do 12 miesięcy. Korzystne działanie występuje w przypadku dziennego spożywania 100mg DHA.

Zastosowanie

Uzupełnienie diety w DHA, dla niemowląt i dzieci, do codziennego stosowania od pierwszych dni życia.

Zalecane spożycie

 • 1 kapsułka dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję do dziennego spożycia.
 • Przekręć i oderwij końcówkę kapsułki (w przypadku problemu należy odciąć końcówkę). Następnie wycisnąć zawartość kapsułki na łyżeczkę lub dodać do niewielkiej ilości pokarmu: mleka, ściągniętego pokarmu matki, kaszki lub zupki. Wskazane jest dodanie Omegamed baby do pożywienia, aby zneutralizować zapach i smak oleju DHA. Nie zaleca się podawania suplementu diety bezpośrednio do ust dziecka. 

Składniki

Olej z mikroalg  Schizochytrium sp. zawierający DHA (kwas dokozaheksaenowy Life’s DHA) [olej z alg; olej słonecznikowy wysokooleinowy; aromat; przeciwutleniacze: mieszanina tokoferoli, estry kwasów tłuszczowych i kwasu L-askorbinowego). Otoczka kapsułki: żelatyna; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza.

 
1 kapsułka zawiera: DHA 150mg.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Należy zachować ostrożność przy podawaniu preparatu, aby dziecko nie połknęło kapsułki.

Ważne wskazówki

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
 • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 • Ze względu na naturalne pochodzenie oraz wysoką koncentrację substancji czynnej w oleju z alg, w kapsułkach może być widoczny osad, nie ma to wpływu na jakość produktu.
 • Chronić przed światłem

Zawartość netto

18,8g (30 kapsułek po 626mg)

Producent

Polski Lek S.A.
ul. Chopina 10
34-100 Wadowice

Cechy produktu

 • Apteka Gemini

  www.aptekagemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego