PetitDrill, syrop dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca, 125ml

13,48 Cena brutto

Rodzaj: Wyrób medyczny leczniczy

Producent: PIERRE DRILL

PetitDrill, syrop dla dzieci i niemowląt od 6 miesiąca, 125ml - opis produktu

Petit Drill to syrop o smaku truskawkowym. Peti Drill łagodzi podrażnienia związane z suchym kaszlem, ponieważ pokrywa gardło warstwą ochronna i je nawilża. Syrop został specjalnie opracowany do stosowania u niemowląt i dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat.
 
Zastosowanie: łagodzenie podrażnień gardła związanych z suchym kaszlem.
 
Sposób użycia: należy posługiwać się pipetką dozującą dołączoną do opakowania. Aby nabrać 5ml syropu wprowadzić pipetkę do butelki, odciągnąć biały tłok do czarnego oznaczenia na korpusie pipety. Wprowadzić końcówkę pipety do ust dziecka będącego w pozycji uniemożliwiającej dostanie się syropu do dolnych dróg oddechowych (aby zapobiec zachłyśnięciu). Następnie wolno i płynnemu ruchem wcisnąć tłok pipety, by dziecko mogło połknąć syrop.
 
Dzieci w wieku od 6 do 12 miesięcy: jednorazowo jedna dawka po 5ml.
Dzieci w wieku od 1 roku do 6 lat: jednorazowo dwie dawki po 5ml. 
 
W razie potrzeby można podać 3 do 4 jednorazowych dawek w ciągu 24 godzin. W przypadku utrzymywania się objawów przez 3 dni należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku pominięcia podania syropu o zamierzonej godzinie nie należy stosować podwójnej dawki. Po każdym użyciu należy przepłukać pipetkę zimną wodą, kilkakrotnie nabierając w wypuszczając wodę. 
 
Składniki: glicerol, płynny maltitol (E965), hydroksyetyloceluloza, sodu benzoesan, kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, aromat truskawkowy, woda oczyszczona.
 
Przeciwiwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników syropu, dziedziczna nietolerancja fruktozy, ze względu na obecność maltitolu przekształconego do fruktozy.
 
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Nie stosować po upływie 3 miesięcy od pierwszego otwarcia butelki.
 
Dystrybutor:
Pierre Fabre Medicament Polska Sp.z o.o.
ul.Belwederska 20/22
00-762 Warszawa

 

  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: