Pharmaceris N, C-Capilix, koncentrat z witaminą C 1200 mg, wzmacniająco-wygładzający, 30 ml

Pharmaceris N, C-Capilix, koncentrat z witaminą C 1200 mg, wzmacniająco-wygładzający, 30 ml

Cena: 51,99 zł

Cena jednostkowa: 173,30 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Dermokosmetyk
Producent: PHARMACERIS

Pharmaceris N, C-Capilix, koncentrat z witaminą C 1200 mg, wzmacniająco-wygładzający, 30 ml - opis produktu

Zastosowanie w koncentracie aktywnej formy witaminy C 1200mg pozwala na głębszą penetrację substancji w głąb skóry, zwiększając jej potencjał antyoksydacyjny w codziennej walce z wolnymi rodnikami. Aktywnie wpływa na syntezę kolagenu, korygując oznaki starzenia się skóry. Wygładza drobne i głębokie zmarszczki oraz przywraca odpowiednie napięcie i jędrność. Wzmacnia mechanizmy regeneracyjne skóry oraz sieć naczyń krwionośnych, zmniejszając tendencje do zaczerwienień i nadreaktywności. Reguluje produkcję melaniny, zapobiegając przebarwieniom.
 
Wskazania: koncentrat polecany dla skóry naczynkowej, która pod wpływem stresu oksydacyjnego (nasilonego działania wolnych rodników) ulega mikropodrażnieniom i szybszym procesom starzenia, pogłębiania się zmarszczek, tracąc blask i jędrność. Wskazany jako kuracja rewitalizacyjna dla skóry matowej, szarej oraz skóry z przebarwieniami.
 
Sposób użycia: koncentrat stosować na noc na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wmasować, a następnie nałożyć stosowany krem pielęgnacyjny. W przypadku kuracji skóry matowej i szarej koncentrat stosować przez min. miesiąc. Delikatna zmiana koloru jest naturalnym zjawiskiem, nie mającym wpływu na właściwości produktu.
 
Główne składniki: witamina C, olej canola, olej z karotki.