Polomag K+, 90 tabletek

11,48 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,28 zł za 10 tabletek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: NOVASCON

Polomag K+, 90 tabletek - opis produktu

Systematyczne stosowanie preparatu skutecznie uzupełnia zapotrzebowanie organizmu na potas, magnez i witaminę B6. Potas (cytrynian potasu) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni. Ponadto przyczynia się do utrzymywania odpowiedniego ciśnienia krwi. Jest bardzo rozpowszechnionym pierwiastkiem w przyrodzie. Magnez (chlorodoworek pirydoksyny) bierze udział w wielu ważnych procesach fizjologicznych i biochemicznych zachodzących w naszym organizmie. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz utrzymania właściwej równowagi elektrolitowej. Ponadto wspomaga właściwe funkcjonowanie układu nerwowego oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina B6 odgrywa znacząca role w funkcjonowaniu układu nerwowego, pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, a także przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 
Zastosowanie: uzupełnianie codziennej diety w potas, magnez i witaminę B6; wspomagająco dla prawidłowej pracy mięśni, w celu utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi, w przypadku wzmożonego stresu oraz wysiłku umysłowego i/lub fizycznego.
 
Zalecane spożycie: zalecana do spożycia w ciągu dnia porcja preparatu: 1 tabletka 2 razy dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą. Zaleca się przyjmować podczas posiłku.
 
Składniki: potas (cytrynian potasu), magnez (cytrynian magnezu), witamina B6, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu i dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca - skrobia.
 
2 tabletki zawierają: 300mg potasu (15%)*, 140mg magnezu (37,5%)*, 5mg witaminy B6 (357%)*.
 
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
 
Przeciwwskazania: nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykowliek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące piersią mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 stopni Celsjusza), w suchym miejscu.
 
Producent: 
Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa
 
 
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: