Kategorie

Prodex Normal, płyn dwufazowy do oczyszczania skóry twarzy i okolic oczu, skóra normalna, 150 ml

Cena jednostkowa: 24,66 zł za 100 mililitrów

Cena
36,99 zł

Produkt dostępny
Zamówienie wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Płyn dwufazowy przeznaczony do oczyszczania twarzy ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu. Zawiera olejek z drzewa herbacianego i olejek z orzechów makadamia. Łagodzi podrażnienia i uczucie dyskomfortu, redukuje zaczerwienienia, odżywia i regeneruje skórę. Dzięki zawartości aktywnych składników olejku z drzewa herbacianego: Terpinen-4-ol i 1,8-Cyneol wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, łagodzi podrażnienia skóry twarzy, okolic oczu i powiek. Posiada bardzo dobre właściwości oczyszczające i pielęgnujące, pomaga utrzymać prawidłowy stan skóry. Niweluje niedoskonałości na skórze twarzy i może być wykorzystany w profilaktyce nużycy (demodekozy). Chroni skórę twarzy i oczy przed nużeńcem.

Zastosowanie

Ochrona twarzy i oczu przed nużeńcem. Do skóry normalnej.

Sposób użycia

Przed zastosowaniem energicznie wstrząsnąć produkt do połączenia dwóch faz. Płatki kosmetyczne nasączyć płynem, oczyszczać twarz i okolicę oczu za pomocą płatków kosmetycznych nasączonych płynem. Stosować osobne płatki do każdej z okolic oczu oraz twarzy. Przecierać skórę w okolicach oczu przy zamkniętych powiekach. Po zastosowaniu płynu należy odczekać i nie otwierać oczu przez około 5-10 sekund. Oczyszczanie można powtarzać dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Nie wymaga spłukiwania.

 
- oczyszczająco, nawilżająco, odżywczo i regenerująco: do codziennego stosowania, najlepiej 1 x dziennie wieczorem ,
- w profilaktyce nużycy: 1 x dziennie (najlepiej wieczorem) przez okres 2 do 3 tygodni, powtarzając co 2 - 3 miesiące,
- w nużycy (demodekozie) potwierdzanej badaniem bezpośrednim: stosować 2 x dziennie rano i wieczorem przez okres 3 tygodni do 2 miesięcy w zależności od nasilenia objawów.

Składniki (INCI)

Aqua, Cyclomethicone, Isohexadecane, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Parfum, Tetrasodium EDTA, Limonene, Linalool, Sodium Chloride, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja