Kategorie

DAIRY GOAT CO-OPERATIVE

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
CapriCare 2, mleko następne na mleku kozim, powyżej 6 miesiąca, 400 g - miniaturka zdjęcia produktu

CapriCare 2, mleko następne na mleku kozim, powyżej 6 miesiąca, 400 g

46,99 zł
CapriCare 1, mleko początkowe na mleku kozim, od urodzenia, 400 g - miniaturka zdjęcia produktu

CapriCare 1, mleko początkowe na mleku kozim, od urodzenia, 400 g

41,09 zł
CapriCare 3, mleko modyfikowane Junior na mleku kozim, powyżej 12 miesiąca, 400 g - miniaturka zdjęcia produktu

CapriCare 3, mleko modyfikowane Junior na mleku kozim, powyżej 12 miesiąca, 400 g

41,19 zł

Producent Dairy Goat Co-operative

Dairy Goat Co-operative to nowozelandzka spółdzielnia rolnicza, której działalność obejmuje dostarczanie pełnowartościowego mleka koziego, które wykorzystywane jest m.in. do produkcji mieszanek dla niemowląt. W aptece internetowej Gemini dostępne są dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego w postaci mleka przeznaczonego dla dzieci w wieku od urodzenia do powyżej 12. miesiąca życia.

Poznaj producenta Dairy Goat Co-operative

Spółdzielnia Dairy Goat Co-operative bazuje na wypracowanym przez długie lata modelu spółdzielczym, który jest gwarancją zapewnienia wszystkim udziałowcom-rolnikom bezpieczeństwa ich interesów, a konsumentom produktów z koziego mleka o odpowiednio wysokiej jakości. Dairy Goat Co-operative to spółdzielnia, która stawia na trwałe i długoterminowe relacje ze swoimi partnerami, zapewniając tym samym swoim udziałowcom oraz konsumentom swoich produktów pewność, bezpieczeństwo i stabilność.

Jak powstają produkty Dairy Goat Co-operative?

Spółdzielnia Dairy Goat Co-operative wkłada dużo pracy w to, aby pozyskiwane od kóz mleko było jak najwyższej jakości i zawierało jak najwięcej wartości odżywczych.

 • Kozy wypasane są na naturalnych pastwiskach, a ich dieta uzupełniana jest o pasze, uprawiane na lokalnych gospodarstwach w Nowej Zelandii i Australii.
 • Dairy Goat Co-operative musi przestrzegać nowozelandzkiego kodeksu, który określa warunki dobrostanu kóz, dlatego kupując produkty Dairy Goat Co-operative, konsumenci nie przyczyniają się do cierpienia zwierząt.
 • Zwierzęta trzymane są w wolnostanowiskowych oborach, w których cieszą się swobodą, naturalnym światłem i dostępem do świeżego powietrza.
 • Mleko dowożone jest bezpośrednio do zakładów produkcyjnych zaraz po odebraniu go od kóz. Zachowanie jego jakości i wartości odżywczych jest możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie ciężarówek do przewozu mleka i parków produkcyjnych.
 • Suche mleko w proszku otrzymuje się podczas procesu suszenia rozpyłowego, podczas którego odparowuje woda, a w mleku pozostają wartości odżywcze.
 • W razie konieczności, w czasie procesu mieszania możliwe jest dodanie wymaganych składników odżywczych.
 • Gotowe produkty są sprawdzane również po zamknięciu w puszkach, a ich magazynowanie odbywa się w warunkach gwarantujących zachowanie jakości.

Mleko od Dairy Goat Co-operative w ofercie apteki internetowej Gemini

Mleko Dairy Goat Co-operative dostępne jest w trzech wariantach:

 • CapriCare 1 – mleko początkowe dla dzieci od urodzenia, które nie są karmione piersią lub matka nie posiada wystarczająco dużo swojego pokarmu;
 • CapriCare 2 – mleko następne dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia, a jego dieta bazuje na pokarmie matki lub mleku modyfikowanym;
 • CapriCare 3 – mleko następne dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia, jest wzbogacone o witaminę D, fosfor i wapń, które pozwalają utrzymać zdrowie kości.

Filtry

Marka
Cena
-
Postać
Wiek
Typ produktu
 • Apteka Gemini

  www.aptekagemini.pl

  Dodaj do ekranu głównego