Kategorie

ELANDA

Znalezione produkty: 2
Sortowanie:
Sortuj według
Red Senes Tea 20 mg, zioła do zaparzania, 2 g x 30 saszetek - miniaturka zdjęcia produktu

Red Senes Tea 20 mg, zioła do zaparzania, 2 g x 30 saszetek

7,79 zł
Sonol (21 mg + 21 mg + 2 mg)/ ml, płyn na opryszczkę, 8 g - miniaturka zdjęcia produktu

Sonol (21 mg + 21 mg + 2 mg)/ ml, płyn na opryszczkę, 8 g

11,89 zł

Producent Elanda

Elanda Pharma to polska firma od ponad 26 lat wytwarzająca leki, suplementy diety oraz środki spożywcze. Jej wyroby są zgodne z rygorystycznymi normami, co ma przekładać się na ich jakość. Działalność firmy Elanda opiera się na konfekcjonowaniu ziół jednorodnych oraz mieszanek ziołowych. Wyroby rodzimej firmy sprzedawane są w Polsce oraz poza jej granicami.

Elanda Pharma – europejskie standardy

Elanda, jako producent, stawia wysokie wymagania swoim materiałom i stosowanym składnikom. Produkty firmy otrzymały pozwolenia wydawane przez Ministra Zdrowia lub obecne w rejestrze Głównego Inspektora Sanitarnego. Dzięki odpowiedniemu doborowi surowców i wdrożonym standardom GMP i HACCP, a także doskonaleniu technologii produkcji, preparaty pozostają bezpieczne w stosowaniu.

Elanda – produkty sypkie

Leki, które oferuje Elanda, to produkty w płynie oraz sypkie. W pierwszej grupie znajdują się m.in. płyny wykorzystywane w leczeniu infekcji skórnych. Produkty sypkie to przede wszystkim specjalnie skomponowana herbata Elanda. Każdy produkt ma oryginalny aromat.

Mieszanki herbat są bogate w witaminy i mikroelementy. W zależności od konkretnego produktu mogą uzupełniać zdrową dietę oraz wspierać profilaktykę różnych schorzeń. Jednymi z wariantów są zioła do zaparzania poprawiające trawienie. W składzie tego leku znajduje się liść senesu, który wykazuje działanie przeczyszczające. Stosuje się go przy zaparciach nawykowych, które wywołane są przez błędy żywnościowe. Napar może być stosowany krótkotrwale, w doraźnym leczeniu zaparć.

Kolejna propozycja producenta, to herbata stworzona dla osób, które chcą zadbać o swoje serce. Zawiera w składzie:

  • głóg – ma wspierać pracę serca,
  • dziką różę – jej zadaniem jest uzupełnianie niedoborów witaminy C,
  • melisę – wykazuje właściwości wyciszające, relaksujące fizycznie i psychicznie,
  • skrzyp – działa regenerująco.

W asortymencie apteki Gemini znajdują się również produkty lecznicze producenta. Jednym z nich jest Sonol, do stosowania pomocniczo w przypadku chorób infekcyjnych skóry. Należy aplikować go na wykwity wargowe i miejsca swędzące. Zawiera w składzie tymol – związek dezynfekujący oraz mentol, który delikatnie schłodzi. Kwas salicylowy ma za zadanie wysuszyć miejsce zmienione chorobowo i działać antybakteryjnie.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego