Kategorie

HI TEC

Znalezione produkty: 3
Sortowanie:
Sortuj według
HI TEC Nutrition, BCAA Powder, smak pomarańczowy, 500 g KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data
Ostatnie sztuki

HI TEC Nutrition, BCAA Powder, smak pomarańczowy, 500 g KRÓTKA DATA

61,92 zł
HI TEC Nutrition, HyperFusion, 240 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

HI TEC Nutrition, HyperFusion, 240 kapsułek

61,99 zł
HI TEC Nutrition, BCAA Powder, smak pomarańczowy, 500 g - miniaturka zdjęcia produktu
Ostatnie sztuki

HI TEC Nutrition, BCAA Powder, smak pomarańczowy, 500 g

69,99 zł

Hi Tec Nutrition – wysokiej jakości suplementy diety i odżywki białkowe

Firma Hi Tec Nutrition działa w branży kulturystyki i fitnessu już od ponad dwudziestu lat. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości suplementów diety i odżywek białkowych dla zawodowych sportowców oraz osób regularnie uprawiających sporty siłowe i sylwetkowe. Preparaty wysokobiałkowe oraz inne produkty, których zadaniem jest uzupełnienie diety w składniki odżywcze, powstają w nowoczesnych laboratoriach. Przy opracowywaniu receptur pracuje zespół doświadczonych specjalistów. Wszystkie preparaty, zanim opuszczą zakład produkcyjny, są poddawane rygorystycznym kontrolom. Firma stawia na wysokiej jakości składniki, które pozwalają uzupełnić niedobory witamin i minerałów w stanach zwiększonego zapotrzebowania na składniki odżywcze zarówno przed jak i po treningu.

Wysokobiałkowe odżywki dla sportowców Hi Tec Nutrition

Kulturystyka to sport, który wymaga odpowiednio dopasowanego programu treningowego uwzględniającego czas na regenerację, a także odpowiednią dietę bogatą w składniki odżywcze. Osoby zawodowo zajmujące się kulturystyką i sportami siłowymi mają większe zapotrzebowanie na witaminy, minerały, białka, tłuszcze i węglowodany. W naszej aptece internetowej znajdziesz produkty dla sportowców zajmujących się kulturystyką oraz osób hobbystycznie uprawiających sporty siłowe i sylwetkowe. W ofercie producenta Hi Tec Nutrition znajdziesz bezpieczne preparaty o różnej zawartości białka i różnych smakach takich jak czekoladowy, wiśniowy, pomarańczowy czy ciasteczkowy.

Hi Tec Nutrition – suplementy diety dla aktywnych

Sporty siłowe i sylwetkowe cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród zawodowców. Dobre wyniki uzależnione są nie tylko od regularnych treningów, ale także sposobu odżywiania się. Dieta sportowca powinna dostarczać odpowiednią ilość kalorii, witamin (m.in. A, C i E) oraz wysokiej jakości białek, węglowodanów oraz wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3.

Osoby zawodowo i hobbystycznie zajmujące się uprawianiem sportu często zastanawiają się, jak osiągać dobre efekty, ale bez nadmiernego obciążania organizmu. W naszej aptece internetowej znajdziesz wysokiej jakości produkty zawierające witaminy A (która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego), C (pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego), niacynę i ryboflawinę (które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego) oraz minerały takie jak cynk (który pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów) oraz magnez (pomaga w prawidłowej syntezie białka i prawidłowym funkcjonowaniu mięśni).

W naszej aptece internetowej znajdziesz produkty o wysokiej zawartości białka serwatkowego, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Pomaga także w utrzymaniu zdrowych kości. Kreatyna znajdująca się w produktach firmy Hi Tec Nutrition zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 gramów kreatyny dziennie).

Odżywki białkowe i suplementy diety w aptece Gemini

Nasza apteka internetowa oferuje wysokiej jakości odżywki białkowe i suplementy diety dla osób zawodowo i hobbystycznie uprawiających sporty siłowe i sylwetkowe. Zrób szybkie zakupy bez wychodzenia z domu przez Internet.

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Postać
Smak
Kluczowy składnik
Wiek
Rejestracja