Kategorie

NATURE'S ANSWER

1 - 24 z 96 produktów

Nature’s Answer – firma z tradycją

Nature’s Answer jest jednym z największych i najstarszych producentów suplementów diety w Ameryce. Tradycja dostarczania najwyższej jakości i czystości składników w każdym produkcie sięga już od 1972 roku. Standardy wszystkich płynnych ekstraktów ziołowych utrzymywane są dzięki holistycznemu podejściu, które polega zarówno na starannej produkcji, wyjątkowości naturalnych składników i pakowaniu gotowych formuł.

Obecnie Nature’s Answer dostarcza suplementy diety o wysokiej jakości poprzez łączenie innowacyjnych technik naukowych, wiedzy i produkcji fitofarmaceutycznej z wiedzą o tradycyjnych ziołowych środkach leczniczych, witaminach i minerałach.


Utrzymanie wysokich standardów

Nature’s Answer jest właścicielem zakładów farmaceutycznych w Ameryce Północnej produkujących i kontrolujących jakość produkcji. Nowoczesna placówka w Hauppauge w Nowym Jorku posiada farmaceutyczne licencje udzielone przez podmioty certyfikujące takie jak  NSF, Kosher, certyfikowany magazyn produkcji organicznej, dział R&D Lab, Dział Kontroli jakości, laboratorium mikrobiologiczne i nowoczesny kompleks magazynowy.

Firma jest dumna, że może współpracować z zespołem specjalistów chemików specjalizujących się w produkcji naturalnej, farmaceutami, mikrobiologami, technikami receptur, którzy pomagają utrzymać wysokie standardy. Od ponad 45 lat firma pozyskuje cenną wiedzę w uzyskiwaniu ekstraktów roślinnych, dlatego suplementy diety produkowane są z wykorzystaniem najlepszych praktyk produkcyjnych. 

Fingerprint Technology 

Wszystkie rośliny mają unikalne właściwości chemiczne, markery i naturalne kody genetyczne, które można wykorzystać do ich późniejszej identyfikacji, podobnie jak odcisków palców. Laboratorium Nature’s Answer zgromadziło w magazynie ponad 800 okazów gatunków roślinnych, tworząc jedną z najobszerniejszych genetycznie zweryfikowanych kolekcji gatunków roślin znalezionych na całym świecie. Nowoczesny sprzęt laboratoryjny firmy potrafi zidentyfikować charakterystyczny marker rośliny, który jest podstawą analizy jakości i czystości każdego produktu roślinnego używanego do produkcji gotowych formuł. Ten unikalny proces to zaawansowany roślinny system Fingerprint Technology, dzięki któremu firma jest dumna, że może zapewnić i utrzymać tylko najwyższe standardy składników botanicznych.

Dzięki starannej kontroli i najlepszym technikom ekstrakcji firma pozyskuje holistyczną równowagę każdej substancji ziołowej.