Kategorie

NOVISC PHARMA

Znalezione produkty: 4
Sortowanie:
Sortuj według
Chondrum+, 30 kapsułek KRÓTKA DATA - miniaturka zdjęcia produktu
Krótka data

Chondrum+, 30 kapsułek KRÓTKA DATA

26,79 zł
Chondrum+, 60 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Chondrum+, 60 kapsułek

60,99 zł
Dekalcin, 30 tabletek powlekanych - miniaturka zdjęcia produktu

Dekalcin, 30 tabletek powlekanych

36,49 zł
Chondrum+, 30 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Chondrum+, 30 kapsułek

37,08 zł

Novisc Pharma

Novisc Pharma to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w branży ortopedycznej. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wyrobów medycznych, preparatów w kapsułkach i tabletkach. Ich produkty dostępne są w aptece Gemini.

Firma Novisc Pharma

Novisc Pharma Sp. z o.o. pragnie dostarczać klientom produkty, które pomogą im uporać się z problemami wynikającymi ze schorzeń ortopedycznych, np. chorobą zwyrodnieniową stawów. To jedna z najczęściej występujących dolegliwości układu ruchu, która może prowadzić do utraty stabilności w stawie. Charakteryzuje się ona postępującą degeneracją tkanki stawowej, a także uszkodzeniem warstwy kości sąsiadujących. Prowadzi do zaburzenia ilościowego i jakościowego chrząstki stawowej. Objawia się ona narastającym bólem, uczuciem sztywności i ograniczeniem ruchomości.

Novisc Pharma Warszawa opiera swoją działalność na dystrybucji produktów z kwasem hialuronowym. To substancja występująca w organizmie naturalnie, element płynu maziowego stawów.

Suplementy diety Novisc Pharma

W ofercie apteki Gemini dostępne są produkty Novisc Pharma w postaci kapsułek i tabletek powlekanych.

Chondrum+ to suplement diety, który zawiera w składzie siarczan chondroityny, natywny kolagen typu II oraz witaminę C pełniącą funkcje w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, w tym narządu ruchu. Witamina C ma pomagać w produkcji kolagenu, aby zapewnić poprawne funkcjonowanie kości, chrząstki, dziąseł, zębów, skóry oraz naczyń krwionośnych.

Dekalcin jest suplementem diety, który stanowi źródło naturalnej witaminy D3 i K, a także wapnia. Składniki te mają pomóc w utrzymaniu zdrowych kości. Dodatkowo witamina D3 wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego, a także ma utrzymać prawidłowy poziom wapnia we krwi. Witamina K oraz wapń wspierają proces krzepliwości krwi, a sam wapń – funkcjonowanie enzymów trawiennych i pracę mięśni. Utrzymuje także prawidłowy metabolizm energetyczny i bierze udział w procesie podziału komórek.

Filtry

Specjalne oferty
Cena
-
Działanie
Postać
Sposób aplikacji
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego