Kategorie

S.C. JOHNSON

Znalezione produkty: 6
Sortowanie:
Sortuj według
OFF! Protect, ochrona przeciw komarom, aerozol, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

OFF! Protect, ochrona przeciw komarom, aerozol, 100 ml

11,99 zł
OFF! Sport Insect Repellent, suchy aerozol przeciw komarom i kleszczom, 25% DEET, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

OFF! Sport Insect Repellent, suchy aerozol przeciw komarom i kleszczom, 25% DEET, 100 ml

20,49 zł
OFF! Sport Insect Repellent, atomizer przeciw komarom i kleszczom, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

OFF! Sport Insect Repellent, atomizer przeciw komarom i kleszczom, 100 ml

17,99 zł
OFF! Family Care Junior, żel przeciw komarom dla dzieci powyżej 2 roku i dorosłych, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

OFF! Family Care Junior, żel przeciw komarom dla dzieci powyżej 2 roku i dorosłych, 100 ml

18,99 zł
OFF! Protect, spray przeciw komarom i kleszczom, 100 ml - miniaturka zdjęcia produktu

OFF! Protect, spray przeciw komarom i kleszczom, 100 ml

11,79 zł
OFF! Akut, żel po ukąszeniu, 25 ml - miniaturka zdjęcia produktu

OFF! Akut, żel po ukąszeniu, 25 ml

17,19 zł

Producent S.C. Johnson

S.C. Johnson jest producentem m.in. środków do odstraszania insektów. W ofercie apteki internetowej Gemini dostępne są produkty należącej do S.C. Johnson marki OFF, które można wykorzystywać w celu zabezpieczenia się przed komarami, kleszczami, a także do łagodzenia miejscowych objawów występujących po ukąszeniach.

O firmie S.C Johnson

W roku 1896 z inicjatywy Samuela Curtisa Johnsona – od którego inicjałów i nazwiska firma przyjęła nazwę S.C Johnson – w Racine, w stanie Wisconsin, powstała rodzinna firma, której działalność początkowo nie obejmowała produktów farmaceutycznych, ale podłogi parkietowe. Kiedy w roku 1906 Samule Curtis Johnson zaczął ściśle współpracować ze swoim synem Herbertem F. Johnsonem, przedsiębiorstwo stało się firmą rodzinną, określaną wówczas jako S.C. Johnson & Son. Na przestrzeni lat, kiedy w ofercie środków czystości producenta dominującym składnikiem był wosk, w nazewnictwie firmy obecne było również słowo „Wax” (z ang. – wosk).

Wartości firmy S.C. Johnson

S.C. Johnson jest firmą rodzinną, nie jest zależna od Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych przy Wall Street. Tworzy swoje produkty z myślą o poprawie komfortu życia rodzin na całym świecie – dzięki pracy pod rodzinnym zarządem producentwypracował globalny zasięg swoich marek.

Ponadto firma S.C. Johnson przykłada również starania do poprawy stanu środowiska naturalnego, wykorzystując energię odnawialną, wspierając działania edukacyjne z zakresu recyklingu oraz wkładając wysiłek w zapobieganie wylesianiu planety. Innym obszarem filantropijnego działania producenta jest wspieranie lokalnych społeczności w uboższych rejonach świata.

S.C. Jonson Polska Sp. z o.o.

W wielu krajach na całym świecie, w tym również w Polsce, znajdują się oddziały firmy S.C Johnson – Gorzów Wielkopolski jest siedzibą spółki, w której odbywa się m.in. produkcja środków sygnowanych markami należącymi do firmy.

Poznaj produkty S.C. Johnson

W naszej aptece dostępne są osobiste repelenty marki OFF, czyli środki do odstraszania komarów i kleszczy, a także łagodzenia miejscowych skórnych objawów po ukąszeniach. Firma S.C. Johnson stawia na transparentność, dlatego udostępnia wszystkie informacje na temat składników wykorzystywanych w produkcji swoich biocydów.

Osobiste produkty biobojcze marki OFF występują w różnych wariantach, m.in. przeznaczonych dla dzieci czy osób aktywnych fizycznie. Dostępne są w formie aerozoli lub atomizerów.

Filtry

Marka
Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Dla kogo
Cecha specjalna
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego