Kategorie

ZENTIVA GROUP

Znalezione produkty: 1
Sortowanie:
Sortuj według
Helicid Control 10 mg, 14 kapsułek - miniaturka zdjęcia produktu

Helicid Control 10 mg, 14 kapsułek

6,09 zł

Producent Zentiva

Zentiva Polska Sp. z o.o. to spółka wchodząca w skład międzynarodowego koncernu farmaceutycznego Zentiva Group, który zajmuje się produkcją i dystrybucją leków OTE (dostępnych bez recepty) oraz leków generycznych. W aptece internetowej Gemini dostępne są leki firmy Zentiva przeznaczone dla osób borykających się ze zgagą i refluksem, wyroby medyczne wspomagające leczenie zwyrodnień stawów, a także środki biobójcze do dezynfekcji.

Historia firmy Zentiva

Firmy szczyci się historią, która sięga XV wieku, kiedy to w Pradze otwarta została Apteka Pod Czarnym Orłem, dostarczająca mieszkańcom miasta różnego rodzaju medykamenty. Własną produkcję firma rozpoczęła dużo później, bowiem dopiero w wieku XX, a konkretnie w roku 1930. Jednak najbardziej dynamiczny rozwój nastąpił pod koniec wieku, kiedy to na rynku pojawiały się kolejne produkty Zentiva, czyli leki generyczne, stworzone z myślą o leczeniu chorób różnych układów ludzkiego organizmu, m.in. chorób kardiologicznych, neurologicznych, pokarmowych, układu moczowo-płciowego, zaburzeń hormonalnych oraz zwyrodnień kostno-stawowych.

Obecnie, dzięki inwestycjom w badania i rozwój, a także obranej strategii biznesowej, wyroby medyczne i leki firmy Zentiva dostępne są w niemal całej Europie.

Zentiva – jakość i bezpieczeństwo

Zentiva Polska jako część Zentiva Group stawia sobie za cel zaoferowanie wszystkim potrzebującym osobom skutecznych i bezpiecznych leków. W tym celu Zentiva Group prowadzi zaawansowane technologicznie laboratoria i zakłady produkcyjne, które bazują na wiedzy i doświadczeniu specjalistów z europejskich ośrodków naukowo-badawczych. Jak podaje producent, dzięki międzynarodowemu zespołowi ekspertów w firmie dochodzi do swobodnej wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń, które pozwalają wypracowywać najnowocześniejsze receptury leków i wyrobów medycznych.

Nowoczesny sprzęt i innowacje

Kluczowe ośrodki firmy Zentiva, które znajdują się w Pradze i w Budapeszcie, nieustannie pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które mają skutecznie zastępować wygasające patenty. Firma dąży do tego, aby wprowadzać na rynki europejskie coraz nowocześniejsze, udoskonalane wersje dostępnych obecnie leków. Celem tego działania mają być coraz lepsze rezultaty terapii oraz poprawa komfortu życia pacjentów.

Misja i cele marki Zentiva

Zentiva Group stawia sobie za cel umożliwienie dostępu do niezbędnych leków jak największej liczbie ludności, dlatego też pracuje nie tylko nad udoskonalaniem procesów produkcyjnych, ale również nad usprawnianiem dystrybucji swoich produktów. Dzięki tym działaniom firma dąży do tego, aby łańcuchy dostaw leków były na tyle sprawne, aby zagwarantować wszystkim pacjentom dostęp do preparatów, których potrzebują.

Zentiva Group pragnie uczynić dostęp do opieki zdrowotnej każdemu człowiekowi. Dlatego też we wszystkich swoich procesach kieruje się zasadą optymalizowania kosztów wszystkich procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Wartości firmy Zentiva

Firma Zentiva dużą wagę przykłada do swoich największych wartości. Pierwszą z nich są jej wykwalifikowani pracownicy – grupa Zentiva inwestuje w programy, które pozwalają im rozwijać swoje umiejętności, doświadczenie i wiedzę. Ponadto firma wspiera również inicjatywy, które mają na celu wspomaganie rozwoju młodych farmaceutów i inżynierów farmacji.

Równie istotne jest zaangażowanie w projekt PlanetZ, w którym nadrzędnym celem jest zwiększanie udziału energii odnawialnej w procesach produkcyjnych.

Leki firmy Zentiva w aptece internetowej Gemini

Produkty Zentiva dostępne w aptece internetowej Gemini to m.in.:

  • Lek Helicid Control – na bazie substancji czynnej omeprazol, której działanie redukuje ilość wydzielanego przez żołądek kwasu solnego, przeznaczony jest dla osób borykających się z refluksem, stanami zapalnymi układu pokarmowego oraz zgagą;
  • Wyrób medyczny Hyruan One – produkt ten bazuje na usieciowionym hialuroranie sodu, który zamknięty jest w ampułkostrzykawce, przystosowanej do bezpośredniej aplikacji do stawu kolanowego w celu objawowego leczenia zwyrodnienia tegoż stawu.

Oprócz wyrobów medycznych i leków Zentiva, w naszej aptece dostępny jest higieniczny płyn do dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym, grzybobójczym i bakteriobójczym.

Filtry

Cena
-
Działanie
Postać
Problem
Kluczowy składnik
Wiek
Typ produktu
  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego