Rekinol 500mg, 72 kapsułek

Rekinol 500mg, 72 kapsułek

11,89 Cena brutto
Cena jednostkowa: 1,65 zł za 10 kapsułek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: OLEOFARM

Rekinol 500mg, 72 kapsułek - opis produktu

Rekinol jest to preparat zawierający olej z wątroby rekina standaryzowany na 20% zawartość alkilogliceroli. Charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów jednonienasyconych do których należą kwasy tłuszczowe Omega-9, oraz wysoką zawartością kwasów tłuszczowych Omega-3. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Kwas eikozapentaenowy (EPA) wraz z kwasem dokozaheksaenowym (DHA), które należą do kwasów tłuszczowych Omega-3, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Ponadto kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia i funkcjonowania mózgu.
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w alkiloglicerole, jednonienasycone kwasy tłuszczowe oraz kwasy tłuszczowe Omega-3: DHA i EPA.
 
Zalecane spożycie: dorośli: 2 kapsułki raz dziennie na pół godziny przed posiłkiem. Dzieci powyżej 6-go roku życia: 1 kapsułka raz dziennie na pół godziny przed posiłkiem. 
 
Składniki: olej z wątroby rekina , żelatyna (składnik otoczki), emulgator: mnolaurynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 20).
 
2 kapsułki zawierają: olej z wątroby rekina 1000mg w tym: jednonienasycone kwasy tłuszczowe 548mg, w tym: kwasy tłuszczowe omega-9 472mg, alkiloglicerole 200mg, kwasy tłuszczowe omega-3 30mg, w tym: kwas DHA 18mg, kwas EPA 9mg.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są istotne dla zachowania zdrowia.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 
Producent:
Oleofarm Sp. z o.o.
Mokronoska 8
52-407 Wrocław