Sedomix, płyn doustny, 125 g

Sedomix, płyn doustny, 125 g

Kategorie

Sedomix, płyn doustny, 125 g

Cena jednostkowa: 13,59 zł za 100 gram

Cena
16,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Możliwe formy dostawy:
  • Przesyłka kurierska (DPD, DHL lub Poltraf)
  • Odbiór osobisty (DHL POP Żabka, DPD Pickup, Punkt Odbioru Gemini lub Cool Point)

Wskazania

Stany pobudzenia nerwowego, problemy z zasypianiem.

Skład

Leku zawiera: substancje czynne: płynny wyciąg z szyszek chmielu (1:1; ektrahent - etanol 40% v/v), wyciąg z ziela owsa (1:1; ekstrahent - etanol 90% v/v), nalewka z ziela dziurawca (1:5; ekstrahent - etanol 70% v/v), wyciąg z ziela melisy (1:1; ekstrahent - etanol 96% v/v), nalewka z kłącza kozłka (1:4-4,5; ekstrahent - etanol 70% v/v), nalewka z kwiatostanu głogu (1:3,25-3,75; ekstrahent - etanol 60% v/v), nalewka z owoców róży (1:5, ekstrahent - etanol 70% v/v) w proporcjach 30:20:10:10:10:10:10. Zawartość etanolu: 45-60% (v/v).

Działanie

Uspokajające, ułatwiające zasypianie.

Dawkowanie

W przypadku wystąpienia objawów stosować przed jedzeniem po 2ml preparatu, w zależności od nasilenia do 4 razy dziennie. Rozpuścić lek w małej ilości wody, korzystne jest rozpuszczenie w soku owocowym.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, uszkodzenia wątroby, alkoholizm, padaczka, uszkodzenia mózgu, choroby umysłowe, należy unikać ekspozycji na promienie słoneczne, nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat, ciąża, laktacja, nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych pół godziny od zażycia leku.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Cechy produktu

  • Apteka Gemini

    www.aptekagemini.pl

    Dodaj do ekranu głównego