Kategorie

SEMA Lab Tran, 120 kapsułek miękkich

Cena jednostkowa: 0,83 zł za 10 kapsułek

Cena
9,99 zł

Produkt niedostępny

Opis produktu

SEMA Lab Tran to suplement diety zawierający w swoim składzie olej z wątroby dorsza atlantyckiego (Gadus morhua L.) będący źródłem kwasów tłuszczowych omega-3: kwasu eikozapentaenowego (EPA) oraz kwasu dokozaheksaenowego (DHA). Formuła została uzupełniona o rozpuszczalne w tłuszczach witaminy A i D. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, a w połączeniu z witaminą A przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia. Korzystne działanie występuje w przypadku dziennego spożycia DHA na poziomie 250 mg. Jednocześnie kwas dokozaheksaenowy (DHA) i kwas eikozapentaenowy (EPA) spożywane w łącznej ilości 250 mg dziennie przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca. Witamina A w połączeniu z witaminą D pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. 

Suplement diety marki SEMALab w postaci kapsułek miękkich nie zawiera glutenu oraz laktozy i jest przeznaczony dla osób dorosłych, w celu suplementacji diety w kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA) z oleju z wątroby dorsza oraz witaminy A i E. 

Inne wersje tego produktu

Zastosowanie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.

Zalecane spożycie

  • Dorośli: 1 kapsułka dziennie. 

Składniki

Olej z wątroby dorsza atlantyckiego (w tym kwas eikozapentaenowy (EPA), kwas dokozaheksaenowy (DHA), witamina A (retinol), witamina D (cholekalcyferol), kapsułka (żelatyna wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona). 


1 kapsułka zawiera:

  • olej z wątroby dorsza atlantyckiego 500 mg, w tym kwas eikozapentaenowy (EPA) 40 mg i kwas dokozaheksaenowy 45 mg, witamina A 150 µg/ 500 j.m. (18,75%)*, witamina D 1,25 µg/ 50 j.m. (25%)*.

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia

Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Ważne wskazówki

  • Przed zastosowaniem produktu zalecane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz omówienie wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
  • Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Przechowywać w temperaturze 5-25°C, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić przed światłem.

Zawartość netto

84 g (120 kapsułek miękkich)

Producent

Laboratoria Gemini Sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk