SIKATRIS, plastry na blizny silikonowe, 10cm x 10cm, 5 sztuk

SIKATRIS, plastry na blizny silikonowe, 10cm x 10cm, 5 sztuk

55,99 Cena brutto
Cena jednostkowa: 11,20 zł za 1 sztukę
Wysyłamy w 1-2 dni robocze
Dostępny

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

SIKATRIS, plastry na blizny silikonowe, 10cm x 10cm, 5 sztuk - opis produktu

Sikatris Silikonowe plastry na blizny to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie w profilaktyce i pielęgnacji różnego rodzaju blizn, oparte na wyjątkowych właściwościach żelu silikonowego.

Zastosowanie: profilaktyka i pielęgnacji różnego rodzaju blizn: pourazowych, po oparzeniach.

Sposób użycia: przed użyciem dokładnie umyć ręce. Delikatnie umyć mydłem bliznę i otaczającą skórę, spłukać ciepłą wodą. Ostrożnie osuszyć bliznę. Wyjąć plaster z opakowania. W razie konieczności przyciąć plaster do rozmiaru blizny zostawiając niewielki naddatek (przynajmniej 0,5cm z każdej strony blizny). Ostrożnie usunąć folię ochronną z plastra. Delikatnie przyłożyć stroną samoprzylepną, zaczynając od brzegu blizny. Dokleić do całej powierzchni blizny. Zaleca się raz dziennie zdjąć plaster, bliznę oczyścić neutralnym mydłem oraz osuszyć. Plastry silikonowe na blizny należy zmieniać co 3-5 dni, kiedy utraci właściwości przylegające do skóry, jednak najlepsze efekty można uzyskać przy wymianie plastra co 24 godziny.

Zawartość opakowania: 5 plastrów 10cm x 10 cm.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku stwierdzenia alergii na sylikon. Nie stosować na rany otwarte, które nie są jeszcze całkowicie wyleczone, rany sączące, oparzenia, błony śluzowe, a także w przypadku chorób dermatologicznych uniemożliwiających stosowanie wyrobów na bazie silikonu.

Ważne wskazówki:
Chronić przed źródłami ciepła.
Nie stosować powtórnie.
Nie używać tego samego plastra dłużej niż 7 dni.

Producent:
Biovena Healt Sp. z o.o.,
ul. Odrowąża 15,
03-310 Warszawa.