Silcare, Quin Hair, S.O.S Monster Mess, kids, spray ułatwiający rozczesywanie włosów, 200ml

Silcare, Quin Hair, S.O.S Monster Mess, kids, spray ułatwiający rozczesywanie włosów, 200ml

Cena: 8,49 zł

Cena jednostkowa: 4,25 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny
Rodzaj: Kosmetyk
Producent: SILCARE

Silcare, Quin Hair, S.O.S Monster Mess, kids, spray ułatwiający rozczesywanie włosów, 200ml - opis produktu

Spray ułatwiający rozczesywanie włosów dziecięcych, które bardzo często mają tendencję do nadmiernego splątywania się, zwłaszcza po umyciu. Jednym ze składników sprayu jest D-pantenol, który podobnie jak keratyna jest dobrze wchłaniany przez włosy, dzięki czemu nadaje im połysk, gładkość oraz nawilża włókna włosa, wspomaga rozczesywanie oraz zapobiega łamaniu się końcówek. W składzie produktu znajdziemy również kompleks witaminowy zawierający m.in. witaminy A, E, H oraz witaminy z grupy B (B7, B8) i pantotenian wapnia. Składniki te odżywiają i nawilżają włosy, przywracają blask, poprawią kondycję włosów, zapobiegają wypadaniu i elektryzowaniu się, chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, zabezpieczają przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych czy wysokiej temperatury. Spray nie obciąża i nie skleja włosów. Produkt nie wymaga spłukiwania.

Wskazania: dla włosów dziecięcych z tendencją do nadmiernego splątywania się i trudnego rozczesywania.

Sposób użycia: wstrząsnąć przed zastosowaniem. Spryskać równomiernie na umyte, osuszone ręcznikiem, wilgotne włosy. Nie spłukiwać.

Główne składniki: D-pantenol, kompleks witaminowy zawierający m.in. witaminy A, E, H oraz witaminy z grupy B (B7, B8) , pantotenian wapnia.