Succus Echinaceae 2,425g/2,5ml, płyn doustny, 50ml

Succus Echinaceae 2,425g/2,5ml, płyn doustny, 50ml

8,59 Cena brutto
Wysyłamy w 1 dzień roboczy
Dostępny

Rodzaj: Lek

Producent: PHYTOPHARM

Grupa: Jeżówka

Succus Echinaceae 2,425g/2,5ml, płyn doustny, 50ml - opis produktu

Wskazania: wspomagająco w przeziębieniach; do krótkotrwałego zastosowania profilaktycznego, w celu zmniejszenia podatności na infekcje w okresach wzmożonych zachorowań.
 
Skład: substancja czynna: sok ze świeżego ziela jeżówki purpurowej, stabilizowany etanolem. Ekstrahent etanol, woda. Zawartość etanolu w produkcie wynosi 20-30% (v/v).
 
Działanie: lek stymuluje niespecyficznie odpowiedź układu immunologicznego organizmu i podnosi odporność na infekcje bakteryjne i wirusowe.
 
Dawkowanie: dorośli 3-4 razy dziennie po 2,5ml. Dzieci powyżej 12 roku życia: 1ml 3 razy dziennie. Preparat przyjmować codziennie przez 10 dni.
 
Przeciwwskazania: choroby układowe, zakażenie wirusem HIV, autoagresja, nie stososwać po przeszczepie organów, agranulocytoza, leukemia, choroby alergiczne, uczulenie na którykolwiek ze składników leku, alkoholizm, ciąża, laktacja, uszkodzenia wątroby, padaczka, nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat, nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych bezpośrednio po przyjęciu preparatu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.