Test ALLERGY-Check, badanie na alergię, test na przeciwciała IgE z krwi, 1 sztuka

31,98 Cena brutto
Cena jednostkowa: 31,98 zł za 1 sztuka

Rodzaj: Wyrób medyczny inny

Producent: LABHOME

Test ALLERGY-Check, badanie na alergię, test na przeciwciała IgE z krwi, 1 sztuka - opis produktu

Profesjonalny test domowego użytku służący do diagnostyki alergii oraz pomocniczo w wykrywaniu infekcji pasożytami. Test wykrywa w krwi poziom przeciwciał IgE, który przekracza normę. Ocena całkowitego stężenia IgE jest badaniem wstępnym w diagnostyce alergii-większość alergenów (wziewne, pokarmowe, kontaktowe) uczula pacjenta na drodze IgE zależnej, powodując wzrost tych przeciwciał. Aby wykonać specjalistyczne testy z krwi (szukanie konkretnego alergenu, który uczula) należy najpierw sprawdzić, czy ogólna ilość przeciwciał IgE jest podwyższona. Również w przypadku niektórych infekcji pasożytniczych poziom przeciwciał IgE znacząco wzrasta.
 
Wykonanie testu oraz odczytanie wyniku badania jest szybkie i proste-zajmuje 10 minut. Wiarygodność testu ALLERGY-Check jest bardzo wysoka-wynosi 97%.
 
Zastosowanie: test do wykrywania przeciwciał IgE.
 
Sposób użycia: umyj ręce mydłem i opłucz pod bieżącą czystą wodą. Rozerwij aluminiową torebkę wzdłuż krawędzi, a następnie wyjmij płytkę testową oraz plastikową pipetę. Wyrzuć saszetkę z pochłaniaczem wilgoci. Dociśnij mocno mały pomarańczowy element, aż usłyszysz kliknięcie wskazujące, że urządzenie jest aktywowane. Zdejmij pomarańczowy element obracając go w lewo lub prawo. Zdezynfekuj opuszek środkowego palca. Aby zwiększyć ukrwienie, pomasuj wybrany opuszek palca. Mocno dociśnij lancet do zdezynfekowanej części opuszka, tak aby znajdował się w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Naciśnij przycisk wysuwający lancet. Końcówka nakłuwacza schowa się automatycznie zapewniając bezpieczeństwo po jego użyciu. Delikatnie masuj nakłuty opuszek palca, aby uzyskać krople krwi. Nie uciskając pipety, zbliż jej końcówkę do kropli krwi. Krew migruje przez kapilarę aż do linii wyznaczonej na pipecie. Za pomocą masażu możesz uzyskać kolejną kroplę krwi, jeżeli linia na pipecie nie została osiągnięta. Przenieś pobraną krew do dołka próbkowego płytki testowej poprzez ściśnięcie końcówki pipety. Poczekaj aż cała pobrana próbka krwi znajdzie się w dołku próbkowym. Odkręć niebieską nakrętkę, a następnie dodaj 4-5 kropli diluentu do dołka próbkowego. Odczytaj wynik testu po 10 minutach. Nie interpretuj wyniku testu po 15 minutach.
 
Zestaw zawiera:
- 1 płytka testowa,
- 1 plastikowa pipeta,
- 1 saszetka z pochłaniaczem wilgoci,
- 1 butelka z zakraplaczem zawierająca 1ml diluentu,
- 1 sterylny lancet (nakłuwacz) do pobierania krwi;
 
Producent:
VEDA.LAB 
Rue de l'Expansion
61000 Cerise, France
 
Dystrybutor:
ZBADAJSIE Sp. z o.o.
ul. Norwida 1/2
48-300 Nysa
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: