Kategorie

Wortie, preparat do usuwania brodawek i kurzajek, 50 ml

Cena jednostkowa: 52,98 zł za 100 mililitrów
Cena
26,49 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!

Opis produktu

Wortie to łatwy w użyciu preparat "zamrażający" brodawki i kurzajki, działający podobnie do krioterapii stosowanej przez lekarzy. Preparat Wortie precyzyjnie zamraża kurzajkę lub brodawkę stóp do korzenia dzięki unikalnemu i precyzyjnemu aplikatorowi. Zaokrąglony kształt kriokońcówki Wortie umożliwia dokładne stosowanie preparatu wyłącznie na kurzajkę lub brodawkę stóp, bez oddziaływania na otaczającą zdrową skórę, co sprawia, że aplikacja jest mniej bolesna.

Zastosowanie

Leczenie brodawek zwykłych (kurzajek) i brodawek stóp.

Sposób użycia

Trzymając za pierścień, umieścić preparat na równej powierzchni. Chwycić pojemnik: obrócić stożek w pozycję 1; wciskać stożek przez 3 sekundy. Odczekać 2 sekundy (schładzanie metalowej końcówki). Dotykać schłodzoną metalową końcówką kurzajkę lub brodawkę stóp.

Składniki

Eter dimetylowy.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci poniżej 4 lat; w obszarze lub pobliżu twarzy, dołu pachowego, piersi, pośladków i okolic narządów płciowych; w leczeniu znamion wrodzonych, pieprzyków, brodawek, z których wyrastają włosy ani zmian w charakterze plam; na skórze wrażliwej, objętej stanem zapalnym, uszkodzonej, zranionej, otwartej, zmienionej chorobowo lub swędzącej. 

Ważne wskazówki

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. 
Chronić przed światłem słonecznym.

Dystrybutor

Vitamed,
ul. Ostrowskiego 24, 
97-213 Smardzewice. 

  • SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar