Zdrowosen Plus, 28 tabletek

Zdrowosen Plus, 28 tabletek

Cena: 19,59 zł

Cena jednostkowa: 7,00 zł za 10 tabletek
Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny
Rodzaj: Suplement diety
Producent: ZDROVIT

Zdrowosen Plus, 28 tabletek - opis produktu

Suplement diety Zdrowosen Plus to formuła, która dzięki zawartości składników pochodzenia roślinnego oraz dodatku melatoniny pozwala na uzyskanie zdrowego snu. Melatonina pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie, w przypadku spożycia 1mg melatoniny na krótko przed pójściem spać. Passiflora i chmiel pomagają wyciszyć się oraz sprzyjają uzyskaniu spokojnego snu.

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne zawarte w produkcie.

Zalecane spożycie: 1 tabletka najpóźniej godzinę przed snem.

Składniki: ekstrakt z męczennicy (Passiflora L.), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z szyszek chmielu (Humulus lupulus), tlenek magnezu, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), melatonina, otoczka (substancje zageszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik: E171.

1 tabletka zawiera: melatonina 1mg; ekstrakt z męczennicy 250mg; ekstrakt z chmielu 125mg; magnez 60mg (16%)*; witamina B6 3mg (214%)*

*RWS -  Referencyjna Wartość Spożycia

Ostrzeżenia: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować melatoniny łącznie z lekami immunosupresyjnymi (cyklosporyną, Prednisonem), z nifedypiną (stosowaną między innymi w nadciśnieniu), z lekami uspokajającymi i nasennymi. Preparaty zawierające melatoninę mogą osłabiać koncentrację i szybkość reakcji oraz wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu. Nie spożywać alkoholu podczas stosowania preparatu.

Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Ilość netto: 28 tabletek

Producent:
Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.
ul. Podstoczysko 30
07-300, Ostrów Mazowiecka