Kategorie

Zenella Med, 14 tabletek dopochwowych

Cena
15,99 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Składniki wyrobu medycznego zenella MED przywracają lub utrzymują fizjologiczne pH pochwy stwarzając warunki hamujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy oraz drożdżaków z rodzaju Candida.
 
Dodatkowo zawarta w wyrobie inulina korzystnie wpływa na rozwój naturalnej flory bakteryjnej, która pełni istotną rolę w zapobieganiu namnażania się bakterii wywołujących infekcje w układzie moczowo-płciowym. Działanie Zenella MED zostało uzupełnione obecnością kwasu hialuronowego i witaminy E, które nawilżają błonę śluzową pochwy, łagodząc świąd, suchość i uczucie napięcia oraz zmniejszając podatność na mikrourazy.

Zastosowanie

Wspomaganie leczenia bakteryjnego zapalenia pochwy.

Sposób użycia

Stosować 1 tabletkę dopochwową raz dziennie (na noc) przez 7 do 10 dni. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie.

Stosować 1 tabletkę dopochwową dwa razy w tygodniu. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie. Należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli objawy nasilą się w trakcie stosowania Zenelli MED lub będą  się utrzymywać powyżej 7 – 10 dni.
 
Stosować 1 tabletkę dopochwową dwa razy w tygodniu. 

Składniki

Kwas L-askorbinowy, inulina, witamina E, kwas hialuronowy. Pozostałe składniki: laktoza, stearynian magnezu.

Ważne wskazówki

Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem, przechowując blister w oryginalnym opakowaniu.

Producent

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.,
ul. Podstoczysko 30,
07-300 Ostrów Mazowiecka.