Vinilinum, Balsam Szostakowskiego, płyn, 100g

Vinilinum, Balsam Szostakowskiego, płyn, 100g

Cena: 28,99 zł

Cena jednostkowa: 28,99 zł za 100 g
Wysyłamy w 10 dni roboczych
Dostępny

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: ELJOT

Vinilinum, Balsam Szostakowskiego, płyn, 100g - opis produktu

Balsam Szostakowskiego jest stosowany w pielęgnacji naskórka i skóry, miejsc narażonych na długotrwały ucisk np. u osób unieruchomionych i nieprzytomnych. Preparat posiada działanie osłaniające i ochronne na skórę narażoną na działanie ciepła, w tym promieni słonecznych, jak i niskiej temperatury, wspomaga naturalne funkcje regeneracyjne zmienionych tkanek, łagodzi podrażnienia. Działa osłaniająco i ochronnie, przyspiesza regenerację tkanek. Jako związek o dużej cząsteczce nie wnika do komórek ustrojowych ale pobudza tkanki do ziarninowania. Ma własności znieczulające i bakteriostatyczne, ułatwia oczyszczanie się ran. Jest całkowicie nietoksyczny.

Wskazania: pielęgnacja uszkodzeń naskórka, drobnych skaleczeń, miejsc narażonych na długotrwały nacisk np. u osób unieruchomionych i nieprzytomnych; preparat pielęgnuje skórę: w oparzeniach termicznych i popromiennych, w odmrożeniach, w owrzodzeniach podudzi, wspomaga naturalne funkcje regeneracyjne zniszczonych tkanek.

Sposób użycia: stosować na skórę przez przykładanie opatrunków gazowych nasączonych preparatem, lub bezpośrednio na narażone miejsce.

Skład: eter poliwinylobutylowy - jest to gęsty lepki płyn bladożółtawego koloru, nierozpuszczalny w wodzie oraz substancje pomocnicze.

Balsam nie powinien być stosowany u dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.