Kategorie

Aspirator do nosa Noson, dla dzieci od 1. dnia życia, 1 sztuka + wymienne końcówki, 4 sztuki

Cena jednostkowa: 29,49 zł za 1 sztukę

Cena
29,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Aspirator do nosa NOSON jest wyrobem medycz­nym przeznaczonym do bezpiecznego usuwania wydzieliny z nosa poprzez jej delikatne odsysanie. Każdy aspirator wyposażony jest w chłonny, higie­niczny filtr zatrzymujący odsysaną wydzielinę.

Zastosowanie

Przynosi ulgę w grypie, przeziębieniu, zapaleniu zatok oraz innych stanach chorobowych charakteryzujących się zwiększoną ilością wydzie­liny z nosa. Skutecznie odprowadza nadmiar wydzieliny, przynosząc dziecku ulgę i ułatwiając mu oddychanie.

Sposób użycia

Umieścić końcówkę w przedniej części aspiratora. Umieścić końcówkę aplikatora w otworze nosowym. Zasysać delikatnie, powoli i równomiernie, powietrze przez ustnik. Powtórzyć czynność umieściwszy końcówkę w drugim otworze nosowym. Usunąć wymienną końcówkę zawierającą wydzielinę. Nie używać ponownie. Jeśli wymienna końcówka zawiera wydzielinę przed ukończeniem udrażniania obydwu otworów nosowych, usunąć końcówkę i zastosować nową. Końcówkę zawierającą wydzielinę należy usunąć i nie używać jej ponownie, by nie dopuścić do ponownej infekcji. 

Ważne wskazówki

Aspirator do nosa NOSON przeznaczony jest do użytku wyłącznie z wymiennymi końcówkami NOSON.

Dystrybutor

Oleofarm Sp. z o.o.,
ul. Mokronoska 8
52-407 Wrocław.

Cechy produktu

Rodzaj produktu
Rejestracja