BIAŁA PERŁA, Pasta do zębów dla pijących kawę i herbatę, 75ml

18,74 Cena brutto

Rodzaj: Kosmetyk

Producent: VITAPRODUKT

BIAŁA PERŁA, Pasta do zębów dla pijących kawę i herbatę, 75ml - opis produktu

Pasta do zębów Biała Perła to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących wybielić zęby i zwalczyć nieestetyczne przebarwienia powstałe na skutek picia kawy i herbaty. Pasta ma konsystencję żółtawego żelu o przyjemnym cytrynowym smaku. Działa bakteriostatycznie i po umyciu zębów pozostawia długie uczucie świeżości. Specjalnie opracowana receptura zawiera enzym i ekstrakt z cytryny, który sprzyja usuwaniu przebarwień ze szkliwa powstałych w wyniku picia kawy, herbaty, a także soków i czerwonego wina. Codzienne stosowanie pasty pomaga wybielić zęby, przeciwdziała powstawaniu próchnicy i demineralizacji szkliwa. Pasta zapewnia długotrwałe odświeżenie jamy ustnej. Długotrwale i regularnie stosowana pomaga w pozbyciu się przebarwień organicznych, np. po kawie i herbacie, pozostawia szkliwo w dobrej kondycji.
 
Wskazania: pasta zalecana w codziennej pielęgnacji zębów, polecana szczególnie osobom pijącym kawę i herbatę, które mają przebarwienia i nie są zadowolone z odcienia bieli swoich zębów.
 
Sposób użycia: pastę do zębów Biała Perła używa się tak samo, jak standardowej pasty. Dla prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej i poprawę stanu uzębienia, pastę należy używać regularnie przez dłuższy czas, a szczotkowanie powtarzać 2-3 razy dziennie. 
 
Skład: Aqua, Sorbitol, Glycerin, Silica, Sodium Citrate, Cellulose Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Xanthan Gum, Eucatyptus Globulus Leaf Oii, Potassium Nitrate, Citrus Limonum, Sodium Saccharin, Menthol, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Sodium Fluoride, Methylparaben, Glucose Oxidase, Cl 47005, Cl 16035.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: