Kategorie

Biorepair, preparat zmniejszający nadwrażliwość zębów i regenerujący szkliwo, bez fluoru, 50 ml

Cena jednostkowa: 56,98 zł za 100 mililitrów

Cena
28,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 2 dni robocze

Opis produktu

Terapia, która dzięci odbudowującemu działaniu microRepair likwiduje nadwrażliwość zębów. Nadwrażliwość zębów jest bardzo powszechnym problemem, który może pojawiać się i zanikać wraz z upływem czasu. Pierwszą czynnością w walce z nadwrażliwością zębów jest odbudowanie uszkodzonej powierzchni szkliwa i właśnie Biorepair ma takie skuteczne działanie. Preparat zmniejszający nadwrażliwość i regenerujący szkliwo jest jedyną formą terapii opartą na nano-cząsteczkach microRepair mających zdolność wiązania się ze szkliwem, odbudowywania go i tworzenia naturalnej bariery chroniącej przed bólem.

Zastosowanie

Po zabiegu profesjonalnego wybielania, po zdjęciu aparatu nazębnego, w przypadku recesji dziąseł, nadwrażliwości, w chorobach przyzębia, w przypadku bruksizmu, w przypadku erozji.

Sposób użycia

Umyć zęby. Nałozyć produkt na wewnętrzną powierzchnię silikonowej nakładki. Umieścić nakładkę w ustach i zacisnąć zęby. Pozostawić przez 2-3 minuty. Po wyjęciu nakładki ponownie wypłukać jamę ustną. Stosować raz dziennie przez 7-10 dni, po codziennym myciu zębów. powtarzać raz na 6 miesięcy lub gdy jest to konieczne.

Składniki

Aqua, zinc hydroxyapatite, hydrated silica, silica, sodium myristoyl sarcosinate, sodium methyl cocoyl taurate, cellulose gum, sodium bicarbonate, aroma, sodium saccharin, phenoxyethanol, benzyl alcohol, sodium benzoate, citric acid, menthol.

Ważne wskazówki

Nie zawiera fluoru.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zawartość opakowania

- tuba z pastą 50ml,
- aplikator w formie silikonowej nakładki,
- ulotka.

Producent

Coswell Spa,
Via Gobetti 4-40050 Funo, Włochy.

Dystrybutor

A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.
Ogrodowa 22,
05-816 Michałowice-Reguły.