Bestseller

Dicoflor, krople dla niemowląt i dzieci, 5ml

27,50 Cena brutto
Rodzaj: Suplement diety
Producent: BAYER

Dicoflor, krople dla niemowląt i dzieci, 5ml - opis produktu

Dicoflor krople to suplement diety dla niemowląt w postaci kropli zawierający liofilizowane żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus do stosowania w trakcie i po antybiotykoterapii, w biegunce infekcyjnej, w stanach obniżonej odporności, w przebiegu alergii, w celu przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej. Produkt ma postać zawiesinyt koloru żółtego lub pomarańczowego o charakterystycznym zapachu oleju kukurydzianego. Należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania informacji o właściwym stosowaniu produktu u noworodków, niemowląt i dzieci. 
 
Zastosowanie:  produkt przeznaczony do stosowania u noworodków, niemowlat, dzieci i dorosłych. Zalecany jest w obniżaniu ryzyka występowania reakcji alergicznych oraz pomocniczo w łagodzeniu ich objawów. Preparat dietetyczny Dicoflor można stosować równolegle z antybiotykiem, eliminując w ten sposób działania niepożądane terapii, takie jak biegunki, mdłości czy bóle brzucha.
 
Zalecane spożycie: 5-10 kropli w ciągu dnia.
 
Wstrząsnąć przed spożyciem. Krople można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie ( np. woda, mleko, sok) o temperaturze maksymalnie 37 stopni Celsjusza. Produkt zaleca się stosować w trakcie posiłków.
 
Składniki: olej kukurydziany, liofilizowane żywe kultury bakterii (Lactobacillus rhamnosus GG), emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych.
 
5 kropli preparatu zawiera: Lactobacillus rhamnosus 5x10^9 żywych kultur bakterii.
 
Ważne wskazówki:
Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.
Produkt nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia.
Przechowywać w temperaturze poniżej 25° C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Produkt zawiera żywe kultury bakterii, które są wrażliwe na ciepło, z tego względu nie należy narażać produktu na działanie źródeł ciepła, promieni słonecznych i na gwałtowne zmiany temperatur.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.
Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.
Po pierwszym otwarciu, produkt należy spożyć w ciągu 30 dni.
Na dnie butelki może być widoczny osad, który nie wpływa na jakość produktu. Przed użyciem kilkukrotnie, energicznie wstrząsnąć.
 
Pojemność: 5ml
 
Wyprodukowano we Włoszech.
Dystybutor:
Bayer Sp.z.o.o
Aleje Jerozolimskie 158
02-326 Warszawa
 
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: