DARMOWA DOSTAWA przy zamówieniach za min.70zł
Kategorie

Feminium Aktiv, nawilżający żel intymny, 30 g

Cena
14,39 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Feminum AKTIV żel zawiera kwas hialuronowy, który ułatwiała odnowę komórek nabłonka i wzmacnia ochronne właściwości innych składników żelu na błonę śluzową.
 
Żel Feminum AKTIV wskazany jest do stosowania przy wszelkiego rodzaju suchości pochwy wywołanej np. niedoborem estrogenów.  Feminum AKTIV w bezpieczny sposób zastępuje osobiste nawilżenie, ułatwiając kontakty intymne. Żel można stosować przy użyciu prezerwatyw w przeciwieństwie do innych preparatów opartych na bazie oleju.  Feminum AKTIV ułatwia aplikowanie tamponów, badania USG a także pomiar temperatury.

Zastosowanie

Po antybiotykoterapii, po leczeniu, któremu towarzyszy także suchość pochwy, w nawracających podrażnieniach, w zaburzeniach hormonalnych, w okresie menopauzy, po porodzie i zabiegach, w przypadku bolesnych stosunków, przy suchości śluzówki pochwy spowodowanej stresem, jak również wiekiem i niedoborem estrogenów, w stanach zanikowych błony śluzowej oraz niedostatecznego nawilżenia lub jego braku w tym w dystrofii po usunięciu przydatków, po chemio- i radioterapii. 

Sposób użycia

Niewielką ilość żelu (w zależności od potrzeb) należy nałożyć na miejsca narażone na otarcia - także przed kontaktem intymnym lub badaniem. Może byś aplikowany bezpośrednio na prezerwatywę lub skórę. W razie potrzeby użyj większej ilości żelu. Po użyciu zamknij szczelnie tubę.

Składniki

Gliceryna, hydroksyetyloceluloza, hialuronian sodu, kwas mlekowy, octan chloroheksydyny, woda oczyszczona.

Dystrybutor

Miralex Sp. z o.o.
ul. Św. Szczepana 25,
61-465 Poznań

Cechy produktu

Postać