Kategorie

Feminum, nawilżający żel intymny, 40 g

Cena
13,89 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Żel FEMINUM ze względu na swoje właściwości nawilżające, eliminuje niedobory naturalnego nawilżenia pochwy i tym samym chroni przed otarciami prowadzącymi często do infekcji pochwy i zewnętrznych narządów płciowych.
Żel można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku, regularnie i odpowiednio do potrzeb, zarówno przez kobiety w ciąży, jak i matki karmiące piersią. Długotrwałe stosowanie preparatu nie zaburza równowagi hormonalnej organizmu oraz pozostaje obojętny dla skóry. Używanie innych przypadkowych środków zawierających tłuszcze lub substancje nierozpuszczalne w wodzie jak kremy, mleczka kosmetyczne oraz oliwki może powodować podrażnienia, zaczerwienienia i ból. Jest preparatem zupełnie neutralnym, nie pozostawiającym plam na bieliźnie.

Zastosowanie

W celu nawilżenia i łagodzenia dyskomfortu w okolicach intymnych.

Sposób użycia

Niewielką ilość (w zależności od potrzeby) należy nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia - także przed kontaktami intymnymi lub badaniem. Może być również aplikowany bezpośrednio na prezerwatywę. W razie potrzeby użyj większej ilości żelu.

Składniki

Fitoglikogen (glikogen roślinny), kwas mlekowy, mleczan sodu, glikol propyleowy, hydroksyetyloceluloza, woda oczyszczona.

Ważne wskazówki

Feminum żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym.
Stosowanie żelu należy przerwać w przypadku wystąpienia nadwrażliwości na jeden ze składników preparatu. Unikać kontaktu z oczami.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, tj. 15°C - 25°C.

Dystrybutor

Miralex Sp. z o.o.
ul. Św. Szczepana 25,
61-465 Poznań

Cechy produktu

Postać