Kategorie

Heviran Comfort 200 mg, 25 tabletek

Cena
17,19 zł
Produkt dostępny
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!

Wskazania

Leczenie nawrotowej opryszczki warg i twarzy.

Składniki

1 tabletka zawiera 200mg acyklowiru, celuloza mikostaliczna, powidon, karboksymetyloskrobia sodowa(typ A), magnezu stearynian.

Działanie

Lek przeciwwirusowy, hamuje namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes

Dawkowanie

Dorośli stosować doustnie t tabletkę pięć razy na dobę, co 4 godziny(z przerwą nocną) przez 5 dni. Dawkowanie u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek: z klirensen kratyniny mniejszym niż 10ml/min, o sposobie dawkowania acyklowiru może zdecydować wyłącznie lekarz. U takich pacjentów lekarz może zalecić zmniejszenie dawki leku do 1 tabletki (200mg) podawanej dwa razy na dobę, co około 12 godzin.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Heviran — sposób na wyleczenie opryszczki

Heviran jest to lek przeciwwirusowy stosowany w celu zwalczenia wirusa opryszczki typu 1 i 2. Skuteczność działania oparta jest na substancji czynnej, czyli acyklowir, który hamuje namnażanie się wirusów, co zapoczątkowuje proces leczenia opryszczki.

Heviran jest dostępny w różnych postaciach. Większość osób utrwaliła sobie przekonanie, że leczenie opryszczki jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą środków do stosowania zewnętrznego (maści, żele), co nie jest prawdą. Tymczasem doustne leczenie jest również możliwe. Heviran Tabletki są tego najlepszym przykładem.

Heviran –  tabletki, jako dyskretny sposób walki z opryszczką

Heviran to lek dostępny w różnych postaciach. Aplikacja białej maści w okolicach ust nie wygląda estetycznie i od razu zdradza, że borykamy się z problemem opryszczki. Doskonałą alternatywą jest Heviran w tabletkach, który posiada tę samą substancje czynną, czyli acyklowir. W przeciwieństwie do maści nie musimy się martwić, czy nałożymy lek precyzyjnie oraz przez jaki czas utrzyma się na skórze. Należy pamiętać, jak dawkować Heviran Tabletki należy stosować pięć razy na dobę, co 4 godziny (z przerwą nocną) przez 5 dni. Trzeba zachować ostrożność przy dawkowaniu takiego leku u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek, powinny być dawkowane inaczej. W ich przypadku lekarz może zalecić zmniejszenie dawki leku nawet do 1 tabletki (200 mg) podawanej dwa razy na dobę, co około 12 godzin.