Lamisilatt 10mg/g, krem, 15g

26,89 Cena brutto

Rodzaj: Lek

Producent: GLAXO

Lamisilatt 10mg/g, krem, 15g - opis produktu

Wskazania: Lamisilatt to lek w formie kremu, który został opracowany w celu skutecznego zwalczania grzybicy stóp, fałdów skórnych i skóry gładkiej, a także do przeciwdziałania łupieżowi pstremu i schorzeniom wywołanym przez drożdżaki. 
 
Skład: 1g kremu zawiera: substancję czynną: chlorowodorek terbinafiny 10mg oraz substancje pomocnicze: sodu wodorotlenek, alkohol benzylowy, sorbitanu monostearynian, cetylu palmitynian, alkohol cetylowy, alkohol stearylowy, polisorbat 60, izopropylu myrystynian, wodę oczyszczoną.
 
Działanie: grzybobójcze. 
 
Dawkowanie: krem jest przeznaczony wyłącznie do stosowania zewnętrznego. W zależności od rodzaju schorzenia należy nakładać lek na zmieniono chorobowo miejsce na skórze 1-2 razy na dobę. 
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: