Liveran complete, 30 kapsułek

8,88 Cena brutto
Cena jednostkowa: 2,96 zł za 10 kapsułek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: HASCO-LEK

Liveran complete, 30 kapsułek - opis produktu

Liveran Complete jest połączeniem choliny i składników roślinnych, które zapewniają kompleksowe wsparcie wątroby.
 
Cholina wchodzi w skład fosfolipidów, obecnych w każdej komórce jako składnik błon komórkowych. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów.
Wyciąg z karczocha pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i wpiera detoksykację. Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu lipidów we krwi. Ponadto przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, sprzyja wydzielaniu soków trawiennych i wspomaga trawienie. Wyciąg z ostropestu zawierający sylimarynę oraz wyciąg z cytryńca chińskiego wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby i przyczyniają się do ochrony wątroby przed działaniem czynników szkodliwych m. in. nieprawidłowa dieta, używki, leki. Ostropestwspiera oczyszczanie organizmu i wspomaga wątrobę w detoksykacji, wspiera także trawienie tłustych i ciężkostrawnych pokarmów. Witamina B1 i B2 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, ponadto witamina B2 pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym (przed szkodliwym działaniem wolnych rodników). 
 
Liveran Complete polecany jest jako uzupełnienie diety, szczególnie dla osób: spożywających ciężkostrawne, tłuste i obfite posiłki, spożywających posiłki w pośpiechu i nieregularnie, których wątroba narażona jest na działanie czynników szkodliwych (m. in. używki, leki).
 
Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki,  które zapewniają kompleksowe wsparcie wątroby.
 
Zalecane spożycie: 1-2 kapsułki dziennie, po posiłku.
 
Składniki: olej sojowy, kapsułka żelatynowa (żelatyna, substancja wiążąca- glicerol, barwnik- tlenek żelaza brązowy), dwuwinian choliny, olej palmowy, wyciąg suchy z karczocha, wyciąg suchy z cytryńca chińskiego, substancja zagęszczająca- wosk żółty pszczeli, olej kokosowy częściowo uwodorniony, emulgator- lecytyna sojowa, wyciąg suchy z nasion ostropestu plamistego, chlorowodorek tiaminy (witamina B1), ryboflawina (witaminia B2).
 
Dzienna porcja 1-2 kapsułka zawiera: witamina B1 1-2mg (91-182%*); witamina B2 1-2mg (71-142%*); cholina 82,5-165mg; wyciąg z owoców cytryńca chińskiego 40-80 mg; wyciąg z karczocha 75-150mg; wyciąg z nasion ostropestu plamistego 6,3-12,6mg w tym sylimaryna 5-10mg 
 
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
 
Przeciwwszkazania: niedrożność dróg żółciowych, nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki produktu.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Ważne jest prowadzenie zróżnicowanego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.
Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Stosowanie produktu przez osoby z kamicą żółciową oraz kobiety w ciąży i matki karmiące wymaga konsultacji lekarskiej.
 
Producent:
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej
HASCO - LEK S.A.
ul. Żmigrodzka 242E
51-131 Wrocław
  • Z tym produktem kupowano także:
  • Produkty z tej samej kategorii: