Liveran complete, 30 kapsułek

Liveran complete, 30 kapsułek

8,88 Cena brutto
Cena jednostkowa: 2,96 zł za 10 kapsułek

Rodzaj: Suplement diety

Producent: HASCO-LEK

Liveran complete, 30 kapsułek - opis produktu

Liveran Complete jest połączeniem choliny i składników roślinnych. Zawarta w suplemencie diety cholina wchodzi w skład fosfolipidów, obecnych w każdej komórce jako składnik błon komórkowych. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Witamina B1 i B2 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, ponadto witamina B2 pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym (przed szkodliwym działaniem wolnych rodników). Wyciąg z ostropestu zawierający sylimarynę oraz wyciąg z cytryńca chińskiego wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby i przyczyniają się do ochrony wątroby przed działaniem czynników szkodliwych m. in. nieprawidłowa dieta, używki, leki. Ostropest wspiera oczyszczanie organizmu i wspomaga wątrobę w detoksykacji. Wyciąg z karczocha pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i wpiera detoksykację. Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu lipidów we krwi. 

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne produktu. 
 
Zalecane spożycie: 1-2 kapsułki dziennie, po posiłku.
 
Składniki: olej sojowy, kapsułka żelatynowa (żelatyna, substancja wiążąca- glicerol, barwnik- tlenki i wodorotlenki żelaza), dwuwinian choliny, olej palmowy, wyciąg suchy z karczocha, wyciąg suchy z cytryńca chińskiego, substancja zagęszczająca- wosk żółty pszczeli, olej kokosowy częściowo uwodorniony, emulgator- lecytyna sojowa, wyciąg suchy z nasion ostropestu plamistego, chlorowodorek tiaminy (witamina B1), ryboflawina (witaminia B2).
 
1 kapsułka zawiera: witamina B1 1mg (91%*); witamina B2 1mg (71%*); cholina 82,5mg; wyciąg z owoców cytryńca chińskiego 40mg; wyciąg z karczocha 75mg; wyciąg z nasion ostropestu plamistego 6,3mg w tym sylimaryna 5mg.

2 kapsułki zawierają: witamina B1 1mg (91%*); witamina B2 1mg (71%*); cholina 82,5mg; wyciąg z owoców cytryńca chińskiego 40mg; wyciąg z karczocha 75mg; wyciąg z nasion ostropestu plamistego 6,3mg w tym sylimaryna 5mg.
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.
 
Przeciwwszkazania: niedrożność dróg żółciowych, nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Stosowanie produktu przez osoby z kamicą żółciową oraz kobiety w ciąży i matki karmiące wymaga konsultacji lekarskiej.
 
Ważne wskazówki:
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki produktu.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Ważne jest prowadzenie zróżnicowanego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia.
Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
Producent:
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej,
HASCO - LEK S.A.,
ul. Żmigrodzka 242E,
51-131 Wrocław.