Kategorie

Bezpieczeństwo i komfort karmienia butelką Avent

Rodzicielstwo to wspaniała, pełna wyzwań przygoda. Warto w niej mieć towarzysza, na którego zawsze można liczyć. W roli tej chętnie wystąpi Avent – producent m. in.: laktatorów, butelek i sterylizatorów przydatnych mamom, które nie karmią piersią. Produkty stanowią propozycję nowoczesnych rozwiązań, bezpiecznych i wygodnych w zastosowaniu.

Więcej…

1 2 3 ... 19
AVENT, pojemnik podróżny na smoczki do butelek, SCF139/02, 2 sztuki
9,99
Ilość
AVENT, kubek niekapek Magiczny z ustnikiem Sport i klipsem, po 18miesiącu, SCF609/01, 340ml
13,99
Ilość
AVENT, smoczek na butelkę, Classic+, 3 dziurki, średni przepływ, po 3miesiącu, SCF633/27, 2 sztuki
14,29
Ilość
AVENT, smoczek ortodontyczny, FreeFlow, 6-18miesiąca, Boy, SCF172/14, 1 sztuka
14,59
Ilość
AVENT, smoczek ortodontyczny, Fashion, 6-18miesiąca, Girl, SCF172/15, 1 sztuka
14,59
Ilość
AVENT, smoczek na butelkę, Classic+, 2 dziurki, wolny przepływ, po 1miesiącu, SCF632/27, 2 sztuki
14,89
Ilość
AVENT, smoczek ortodontyczny, FreeFlow, 6-18miesiąca, jednokolorowy, SCF178/14, 1 sztuka
14,99
Ilość
AVENT, zawieszka do smoczka z klipsem, SCF185/00, 1 sztuka
15,09
Ilość
1 2 3 ... 19

Avent - ekspert w karmieniu niemowląt

Pierwsza butelka Avent powstała w odpowiedzi na ofertę dotychczasowych, niewygodnych w użyciu butelek. W przeciwieństwie do nich otrzymała szeroką szyjkę ułatwiającą napełnienie wnętrza i silikonowy smoczek o anatomicznym kształcie przypominającym pierś. Umieszczenie w nim elementów odpowietrzających zapobiega powstawaniu kolki tak uciążliwej dla maluszków i ich mam. Nowy kształt butelki szybko zyskał zwolenników i stał się standardem znanym na całym świecie. W naszej Aptece możecie Państwo kupić butelki Avent o większej lub mniejszej pojemności ze smoczkami o regulowanym przepływie mleka.

Karmienie butelką wymaga zachowania odpowiedniej higieny, dlatego, każda mama musi pamiętać o odpowiednim umyciu butelki po każdym karmieniu. Zwykłe mycie jednak nie wystarczy, by pozbyć się wszystkich niebezpiecznych zarazków. Z tym trudnym zadaniem poradzi sobie elektryczny sterylizator Avent, który przy użyciu pary, w zaledwie kilka minut pozbędzie się niebezpiecznych bakterii. W zależności od potrzeb mogą Państwo nabyć sterylizator na jedną butelkę lub taki, który wysterylizuje przedmioty różnej wielkości, np. smoczki, butelki z wąską i szeroką szyjką, a nawet kilka butelek.

Katalog produktów ułatwiających karmienie uzupełnia laktator Avent. Jest lekki i poręczny w użyciu. Wystarczy wygodnie usiąść, przyłożyć laktator do piersi, by, poczuć jak delikatnie stymuluje on pierś powodując uwalnianie pokarmu.

Do góry