Kategorie

Olimp Odpormax, 60 kapsułek

Cena jednostkowa: 3,92 zł za 10 kapsułek

Cena
23,49 zł

Produkt dostępny
Wysyłamy w 1-2 dni robocze

Opis produktu

Odpormax to suplement diety w postaci kapsułek Flow Caps, zawierający odpowiednią kompozycję składników: wysokiej jakości olej z wątroby rekina i witaminy A, E, D oraz cynk i ekstrakt z czosnku w postaci innowacyjnych peletek. Wysokiej jakości olej z wątroby rekina standaryzowany jest na zawartość 20% alkilogliceroli oraz skwalen. Są to związki należące do grupy lipidów, naturalnie występujące w organizmie człowieka, w najwyższych koncentracjach w szpiku kostnym oraz skórze. Witaminy A i D a także cynk i ekstrakt czosnku korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Witamina E i cynk pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Twarda kapsułka żelatynowa zabezpieczająca przed utlenianiem składników aktywnych. 

Zastosowanie

Suplementacja diety w aktywne składniki produktu. 

Zalecane spożycie

2 kapsułki, popijając dużą ilością płynu.

Składniki

Olej z wątroby rekina, składniki peletek - [substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, diglicynian cynku (chelat aminokwasowy cynku Albion), ekstrakt czosnku], octan DL-alfa tokoferylu – witamina E, palmitynian retinylu – witamina A, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli, cholekalcyferol – witamina D; składnik otoczki – żelatyna.

 
2 kapsułki zawierają olej z wątroby rekina 1000mg (w tym: alkiloglicerole 200mg, skwalen 20mg), ekstrakt czosnku 20mg (w tym: allicyna 0,4mg, allina 0,7mg), cynk (z chelatu aminokwasowego Albion) 10mg (100%)*, witamina D 5µg (100%)*, witamina A 400µg (50%)*, witamina E 6mg (50%)*.
 
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji, a także osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe, decyzję o stosowaniu powinny skonsultować z lekarzem. 

Ważne wskazówki

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach, chronić od wilgoci. 
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.,
Nagawczyna 109c,
39-200 Dębica.

Cechy produktu

Postać
Rejestracja