CleanHands, antybakteryjny żel do rąk z aloesem i prowitaminą B5, 30 ml

CleanHands, antybakteryjny żel do rąk z aloesem i prowitaminą B5, 30 ml

Cena: 3,79 zł

Cena jednostkowa: 12,63 zł za 100 ml
Wysyłamy w 1 dzień roboczy!
Dostępny

CleanHands, antybakteryjny żel do rąk z aloesem i prowitaminą B5, 30 ml - opis produktu

CleanHands to antybakteryjny, dezynfekujący żel do rąk eliminujący 99,9% bakterii bez użycia wody. Zabija bakterie Pseudomonas Aeruginosa, Staphylococcus Aureus, Escherichia Coli, Enterococcus Hirae.

Wskazania: dezynfekcja rąk.

Sposób użycia: preparat gotowy do użycia. Tylko do użytku zewnętrznego. Niewielką ilość żelu (około 3ml) rozprowadzić na całych dłoniach i wcierać do całkowitego wchłonięcia przez minimum 30 sekund. Czynność powtórzyć dwa razy. Nie spłukiwać.

Składniki: substancje czynne: etanol 64,4g-65,6g/100g, propan-2-ol: 9,4-9,8g/100g.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Środki ostrożności: nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować na błony śluzowe, wargi, w okolicach oczu i w okolicach intymnych. Nie stosować w przypadku wystąpienia uczulenia. Chronić przed dziećmi. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Produkt palny. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Pierwsza pomoc:
- w przypadku połknięcia: nie prowokować wymiotów. Przepłukać jamę ustną wodą i wypić dużą ilość wody;
- w przypadku kontaktu z oczami: usunąć soczewki kontaktowe i ostrożnie płukać oczy z otwartą powieką, wodą przez kilka minut;
- w przypadku narażenia inhalacyjnego: należy wyjść na świeże powietrze. W każdym przypadku, w razie braku widocznej poprawy należy skonsultować się z lekarzem.

Nr pozwolenia: 7453/18

Podmiot odpowiedzialny:
Spółdzielnia Świt
ul. Taśmowa 1
02-677 Warszawa