Vicks Sinex Aloes Eukaliptus 0,5mg/ml, aerozol do nosa, 15ml

Vicks Sinex Aloes Eukaliptus 0,5mg/ml, aerozol do nosa, 15ml

ostatnia cena sprzedaży

Cena: 16,29 zł

Chwilowo niedostępny
Sprawdź podobne
Rodzaj: Lek
Producent: MERCK SERONO
Grupa: Vicks

Vicks Sinex Aloes Eukaliptus 0,5mg/ml, aerozol do nosa, 15ml - opis produktu

Wskazania: Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus jest to aerozol do nosa stosowany miejscowo w łagodzeniu objawów niedrożności nosa występującej w przeziębieniu lub zapaleniu zatok.  
 
Skład: 1ml roztworu zawiera: oksymetazoliny chlorowodorek 0,5mg/ml oraz składniki pomocnicze: sorbitol, cytrynian sodu dwuwodny, tyloksapol, diglukonian chloroheksydyny, roztwór; kwas cytrynowy bezwodny, chlorek benzalkoniowy, roztwór; acesulfam potasowy, L-mentol, cyneol, edetynian disodu dwuwodny, suchy wyciąg z aloesu, L-karwon, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona.
 
Działanie: łagodzenie objawów niedrożności nosa występującej w przeziębieniu lub zapaleniu zatok. Działanie występuje już po kilku minutach i trwa przez 6-8h.
 
Dawkowanie: podanie donosowe. Dorośli i dzieci powyżej 10 lat: 1-2 dawki rozpylone do każdego nozdrza 2-3 razy na dobę. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat: 1 dawka rozpylona do każdego nozdrza maksymalnie 2-3 razy na dobę. 
 
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Dzieci poniżej 6 roku życia.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.